Tüm Reklamları Kapat
Vanessa-Mae
Fragmanı İzle

Vanessa-Mae (陈美)

Youtube Kanalı
2019
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanalı açıklaması:
Kemancı Vanessa-Mae'nin Resmi kanalı

Biyografi:
Vanessa-Mae, 13 yaşındayken çok övülen üç klasik albüm kaydetmişti. Bunlar, Tchaikovsky ve Beethoven'ın (bu eserleri kaydeden en genç sanatçı) başyapıt konçertolarından, Paganini, Wieniawski ve Sarasate'nin virtüöz gösterilerinden en sevdiği klasik ve pop melodilerinin yeni düzenlemelerine kadar geniş bir repertuar yelpazesini içeriyordu.

Stüdyoda ilk pop albümü üzerinde çalışırken, 15 yaşında tamamen yeni bir müzik türü yarattı. 1995 yılında, 16 yaşındayken The Violin Player'ın piyasaya sürülmesiyle, dünya çapında milyonlarca kendinden geçmiş bir izleyici kitlesi keşfetti. Kemanı yeni bir tarzda sunma konusundaki cesur yaklaşımı, bazı gelenekçi eleştirmenler arasında tartışmalara neden oldu, ancak dünya çapında her türden müziksever arasındaki muazzam popülaritesi onu bir dünya yıldızı haline getirdi ve ardından onun izinden giden yeni sanatçılar dalgasına ilham verdi.

Şu anda 10 milyondan fazla albüm sattı, hem pop hem de klasik kayıtlar için 40'tan fazla uluslararası ödül aldı ve konser spesiyalleri 100'den fazla ülkede yayınlandı. Ayrıca, Janet Jackson'ın Velvet Rope albümünün başlık şarkısında yer almaktan, Japon süper grubu Glay için enstrümantal bir hit albümü yapmaktan Prince ile caz-funk albümü Xpectation'a katılmaya kadar birçok farklı kapasitede çok çeşitli sanatçılarla işbirliği yaptı.
YouTube kanalı açıklaması: Kemancı Vanessa-Mae'nin Resmi kanalı Biyografi: Vanessa-Mae, 13 yaşındayken çok övülen üç klasik albüm kaydetmişti. Bunlar, Tchaikovsky ve Beethoven'ın (bu eserleri kaydeden en genç sanatçı) başyapıt konçertolarından, Paganini, Wieniawski ve Sarasate'nin virtüöz gösterilerinden en sevdiği klas ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Çince (中文)
Orijinal Başlık
陈美
Yayınlanma Tarihi
15 Şubat 2019
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close