Tüm Reklamları Kapat
Trio Mandili
Fragmanı İzle

Trio Mandili

Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Trio Mandili (ტრიო მანდილი) başlangıçta Anna Chincharauli, Tatuli Mgeladze ve Shorena Tsiskarauli olmak üzere üç kadın tarafından kurulan bir Gürcü müzik grubudur. Grup şu anda Tatuli Mgeladze (თათული მგელაძე), Tako Tsiklauri (თაკო წიკლაური) ve Mariam Kurasbediani'den (მარიამ ქურასბედიანი) oluşmaktadır.

"Apareka" adlı bir Gürcü halk şarkısına yaptıkları müzik videosu sayesinde Gürcistan'da popüler oldular. Çevrimiçi olarak yayımlanan bu video, 7 milyonun üzerinde izlenmeye ulaştı.

Trio Mandili 2015 yılında With Love adlı ilk albümünü çıkardı.

Grup aktif olarak dünyayı dolaşmakta, halk müziği festivallerine katılmakta ve solo konserler vermektedir. Grup şimdiye kadar Belçika, Polonya, Ukrayna, Bulgaristan, İsviçre, Avusturya, Macaristan ve Rusya'yı ziyaret etti. Farklı ülkelerdeki televizyon ve radyo programlarına misafir oldu.

Grubun ikinci albümü Enguro 2017 yılında piyasaya çıktı.

Grubun Facebook sayfasının 1,3 milyon takipçisi ve YouTube sayfasının 1 milyon abonesi bulunmaktadır.
Trio Mandili (ტრიო მანდილი) başlangıçta Anna Chincharauli, Tatuli Mgeladze ve Shorena Tsiskarauli olmak üzere üç kadın tarafından kurulan bir Gürcü müzik grubudur. Grup şu anda Tatuli Mgeladze (თათული მგელაძე), Tako Tsiklauri (თაკო წიკლაური) ve Mariam Kurasbediani'den (მარიამ ქურასბედიანი) oluşmaktadır. "Apareka" adlı bir G ... Daha fazla göster
Dili
Gürcüce (ქართული)
Orijinal Dili
Gürcüce (ქართული)
Yayınlanma Tarihi
10 Haziran 2012
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close