Tüm Reklamları Kapat
The Slow Mo Guys 2
Fragmanı İzle

The Slow Mo Guys 2

@TheSlowMoGuys2
Youtube Kanalı
2015
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
The Slow Mo Guys, Gavin Free tarafından yaratılan ve kendisi ile Daniel Gruchy’nin başrolünde olduğu, Thame, İngiltere, Birleşik Krallık’tan bir bilim ve teknoloji eğlence web dizisidir. YouTube’daki en büyük yavaş hareket videoları kanalı olarak tanımlanmıştır. Dizi, Vision Research Phantom yüksek hızlı kameraların bir dizi kullanarak aşırı yavaş hareket halinde çekilmiş çok çeşitli şeylerden oluşur ve saniyede 1.500.000’den fazla kare çekebilir. Dizi 15 Ekim 2010’da prömiyer yaptı.


YouTube kanalı açıklaması:
Bu, The Slow Mo Guys için Kamera Arkası kanalıdır. Bu kanal, ana kanala uymayan daha rahat “laboratuvar ceketlerinden çıkmış” içeriği içerir; yıllar boyunca biriktirdiğimiz ancak hiç göstermediğimiz kamera arkası şeylerin yanı sıra “Phantom kamerasını nasıl çalıştıracağınız” gibi daha teknik videolar. İşletme sorguları için aşağıdaki bağlantıyı kullanın. Tüm e-postalar okunur. Gömleklerimizi satın alın! http://store.roosterteeth.com/search?type=product&q=slow+mo © GAVIN FREE
The Slow Mo Guys, Gavin Free tarafından yaratılan ve kendisi ile Daniel Gruchy’nin başrolünde olduğu, Thame, İngiltere, Birleşik Krallık’tan bir bilim ve teknoloji eğlence web dizisidir. YouTube’daki en büyük yavaş hareket videoları kanalı olarak tanımlanmıştır. Dizi, Vision Research Phantom yüksek hızlı kameraların bir dizi kullanarak aşırı yavaş ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
23 Şubat 2015
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close