Tüm Reklamları Kapat
Lucie Horsch
Fragmanı İzle

Lucie Horsch

@luciehorsch4454
Youtube Kanalı
2013
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Lucie Horsch (d. 1999) Hollandalı bir blok flütçüdür.

Beş yaşında blok flüt çalmaya başladı ve dokuz yaşında Kinderprinsengrachtconcert’taki performansı ulusal televizyonda yayınlandığında ilk ulusal tanınmasını aldı. Amsterdam Konservatuvarı’nda Walter van Hauwe ile blok flüt, Marjes Benoist ve Jan Wijn ile piyano çalıştı.

2014 yılında Eurovision Genç Müzisyenler yarışmasında Hollanda’yı temsil etti ve 2016 yılında Concertgebouw’dan “Genç Yetenek” ödülünü aldı. Uluslararası bir solo kariyere başladı ve neslinin en yetenekli blok flütçülerinden biri olarak övgü aldı. 2017 yılında ilk kaydı yayınlandı, Vivaldi blok flüt konçertolarından oluşan bir koleksiyon ve Edison Ödülü’nü kazandı. 2019 yılında ikinci kaydı, Academy of Ancient Music ile barok konçertolarından oluşan bir koleksiyon, Opus Klassik ödülünü kazandı. 2020 yılında Hollanda Eğitim, Kültür ve Bilim Bakanlığı’ndan Nederlandse Muziekprijs ödülünü aldı.
Lucie Horsch (d. 1999) Hollandalı bir blok flütçüdür. Beş yaşında blok flüt çalmaya başladı ve dokuz yaşında Kinderprinsengrachtconcert’taki performansı ulusal televizyonda yayınlandığında ilk ulusal tanınmasını aldı. Amsterdam Konservatuvarı’nda Walter van Hauwe ile blok flüt, Marjes Benoist ve Jan Wijn ile piyano çalıştı. ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Flemenkçe (Flaman) (Nederlands)
Yayınlanma Tarihi
31 Ekim 2013
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close