Tüm Reklamları Kapat
The Psychology of your 20's

The Psychology of your 20's

Podcast
2021
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Resmi web sitesinden alınmıştır:

Hey! Burada olduğun için memnunum.

Bu podcast, 20'li yaşlarımızın neden bu kadar kafa karıştırıcı olabileceğini açıklamaya çalışıyor. 'Gerçek' yetişkinler olmaya geçerken, barikat gibi görünebilen ancak derse dönüşen belirli zorluklarla karşılaşırız. 20 yaşındaki herkes için evrensel olan önemli yaşam deneyimlerinin, zihinsel fenomenlerin ve olayların arkasındaki psikolojiyi tartışıyoruz. Sahtekarlık sendromundan, ilk ayrılığın acısına, yalnızlığa, reddedilmeye ve gerçek kimliğimize kadar, psikolojinin her alanından araştırma ve çalışmaların neler söylediğini öğrenmek için abone olun. ​ Yeni bölümler her cumartesi Apple podcast ve Spotify'da yayınlanıyor. Her 4. bölümde bir arkadaşımızı, yaşam geçişlerini ve 20 küsur yıllık yaşamlarında öğrendiklerini tartışmak için bir araya getiriyoruz. Hayatın bu garip dönemini birlikte atlatabilmemiz için sizi aramızda görmeyi umuyoruz.

Spotify açıklaması:

Her şeyin psikoloji olduğunu anlatan bir podcast. 20'li yaşlarda bile. Her Cuma yeni bölüm!

Ücretli Abone Olun: https://anchor.fm/thepsychologyofyour20s/subscribe

İş sorguları için lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.
Resmi web sitesinden alınmıştır: Hey! Burada olduğun için memnunum. Bu podcast, 20'li yaşlarımızın neden bu kadar kafa karıştırıcı olabileceğini açıklamaya çalışıyor. 'Gerçek' yetişkinler olmaya geçerken, barikat gibi görünebilen ancak derse dönüşen belirli zorluklarla karşılaşırız. 20 yaşındaki herkes için evrensel ol ... Daha fazla göster
Seslendiren
Jemma Sbeg
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
26 Haziran 2021
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Podcast Süresi Ortalama 35 dakika
Podcast Konusu Psikoloji ve Kişisel gelişim
Bölüm Yayınlanma Sıklığı Haftada 1
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close