Tüm Reklamları Kapat
Bilince Alışıyorsun

Bilince Alışıyorsun

Evrim Ağacı ile Biyoloji Sohbetleri!
Podcast
2024
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Biyoloji seven herkese hitap eden bu programımızda bazen hücrelerin içine çekilecek, bazen evrimsel süreçte sürükleneceksiniz. Hayatın başlangıcından genlerin nasıl işlediğine kadar aklınıza gelecek her soruya Bilince Alışıyorsun'a kulak vererek cevap bulabilirsiniz. Tatlı bir sohbet, biraz kahkaha ve bol bol bilgi istiyorsanız bu program tam size göre!
Seslendiren
Meriç Öztürk Erinç Yurtman Eda Alparslan Tümü
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
15 Mayıs 2024
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Podcast Süresi Ortalama 25 dakika
Podcast Konusu Biyoloji, Bilim, Sohbet
Bölüm Yayınlanma Sıklığı Her Perşembe 1 Defa
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Eda Alparslan
İnceleyen10
Keyifle kaydettiğimiz, makro ve mikro biyolojiden farklı alanları eğlenceli bir dille ele aldığımız bu podcasti Spotify ve diğer platformlardan dinleyebilirsiniz!
8
0 Yorum
1
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close