Tüm Reklamları Kapat
The Platters
Fragmanı İzle

The Platters

Youtube Kanalı
2011
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
The Platters, 1952'de kurulmuş bir Amerikan vokal grubudur. Erken rock and roll döneminin en başarılı vokal gruplarından biridir. Ayırt edici sesleri, rock öncesi Tin Pan Alley geleneği ile yeni gelişen tür arasında köprü kuruyor.

YouTube kanalı açıklaması:
The Platters, erken rock and roll döneminin en başarılı vokal gruplarından biriydi.

Ayırt edici sesleri, rock öncesi Tin Pan Alley geleneği ile filizlenmekte olan yeni tür arasında bir köprüydü. Grup, en başarılı enkarnasyonun baş tenor Tony Williams, David Lynch, Paul Robi, Herb Reed ve Zola Taylor ile birkaç değişiklik geçirdi. Grubun 1955 ile 1967 yılları arasında Billboard Hot 100 listesinde dört numara dahil olmak üzere 40 liste single'ı vardı. 1 vuruş

The Platters : En Büyük Şarkılarını (Yeniden) Keşfedin
The Platters, 1952'de kurulmuş bir Amerikan vokal grubudur. Erken rock and roll döneminin en başarılı vokal gruplarından biridir. Ayırt edici sesleri, rock öncesi Tin Pan Alley geleneği ile yeni gelişen tür arasında köprü kuruyor. YouTube kanalı açıklaması: The Platters, erken rock and roll döneminin en başarılı vokal grupları ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
03 Ağustos 2011
Kanal Kategorisi
Müzik
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close