Tüm Reklamları Kapat
The Living Planet
Fragmanı İzle

The Living Planet

Belgesel
1984
EA Puanı
10.0 10
6 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
"The Living Planet" (Yaşayan Gezegen), İngiliz doğa belgeselcisi David Attenborough tarafından sunulan bir belgesel dizisidir. Dizi, 1984 yılında BBC tarafından yayınlanmıştır.

Dizi, farklı coğrafi bölgelerdeki doğal yaşamın çeşitliliğini ve onların çevreleriyle olan etkileşimini anlatmaktadır. David Attenborough, her bölümde farklı bir doğal yaşam alanına odaklanarak, o bölgedeki canlıların yaşamlarını, davranışlarını, beslenme alışkanlıklarını ve hayatta kalma mücadelelerini anlatmaktadır.
"The Living Planet" (Yaşayan Gezegen), İngiliz doğa belgeselcisi David Attenborough tarafından sunulan bir belgesel dizisidir. Dizi, 1984 yılında BBC tarafından yayınlanmıştır. Dizi, farklı coğrafi bölgelerdeki doğal yaşamın çeşitliliğini ve onların çevreleriyle olan etkileşimini anlatmaktadır. David Attenborough, her bölüm ... Daha fazla göster
Yönetmen
Richard Brock Ian Calvert Richard Matthews Tümü
Oyuncu
David Attenborough
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
19 Ocak 1984
Bölüm Süresi
Ortalama 1 saat
Bölüm Sayısı
12
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Fragman YouTube Linki
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Furkan Arduç
@Confutatismaledictis
İnceleme Yaz
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close