Paylaşım Yap
TEDx Talks
Fragmanı İzle

TEDx Talks

Youtube Kanalı
2009
EA Puanı
10.0 10
11 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube açıklaması:
TEDx, her yerde ve her yerde TED tarzı etkinlikler düzenleyen, yerel olarak yönlendirilen fikirleri kutlayan ve onları küresel bir aşamaya taşıyan uluslararası bir topluluktur. TEDx etkinlikleri, TED konferanslarından bağımsız olarak üretilir; her etkinlik, konuşmacıları kendi başına, ancak TED'in formatına ve kurallarına göre seçer.

TEDx is an international community that organizes TED-style events anywhere and everywhere -- celebrating locally-driven ideas and elevating them to a global stage. TEDx events are produced independently of TED conferences, each event curates speakers on their own, but based on TED's format and rules.
YouTube açıklaması: TEDx, her yerde ve her yerde TED tarzı etkinlikler düzenleyen, yerel olarak yönlendirilen fikirleri kutlayan ve onları küresel bir aşamaya taşıyan uluslararası bir topluluktur. TEDx etkinlikleri, TED konferanslarından bağımsız olarak üretilir; her etkinlik, konuşmacıları kendi başına, ancak TED'in formatına ve kurallarına ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
23 Haziran 2009
Kanal Kategorisi
Eğitim
Kanal Linki
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (1)
Gönderiler (0)
İnceleme
İrem Kaplan
İrem Kaplan
107K UP
İnceleyen
Dinlediğinizde, izlediğinizde size bir çok şey katacak bir platform. Ben burada neler kattığını yazsam eksik olur, belki bana kattıkları ile size kattıkları aynı olmaz. Bu sebeple naçizane tavsiyem, youtube'ı açın. tedx diye aratın. Çıkan videoların isimlerine, konuşmacısına göre en çok izlemek istediğiniz o an açın ve izleyin. Sonra zaten anasayfanızda öneri olarak videolar çıkar. Ara ara izleyin.
10
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close