Tüm Reklamları Kapat
Teach With Khan
Fragmanı İzle

Teach With Khan

Youtube Kanalı
2018
EA Puanı
10.0 10
10 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube açıklaması
Khan Academy, herkes için her yerde ücretsiz, birinci sınıf bir eğitim sağlama misyonuna sahip, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Matematik, biyoloji, kimya, fizik, tarih, ekonomi, finans, dilbilgisi, okul öncesi eğitim ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli akademik konularda testler, sorular, eğitici videolar ve makaleler sunuyoruz. Öğretmenlere, öğrencilerinin okulda ve ötesinde başarı için beceri, alışkanlık ve zihniyet geliştirmelerine yardımcı olabilmeleri için araçlar ve veriler sağlıyoruz. Khan Academy düzinelerce dile çevrildi ve dünya çapında 15 milyon kişi her ay Khan Academy'de eğitim alıyor. 501(c)(3) bir sivil toplum kuruluşu olarak yardımınızı çok isteriz! Bugün bağış yapın veya gönüllü olun!

Buradan bağış yapın: https://www.khanacademy.org/donate?utm_source=youtube&utm_medium=desc

Gönüllü olun: https://www.khanacademy.org/contribute?utm_source=youtube&utm_medium=desc


Khan Academy is a nonprofit organization with the mission of providing a free, world-class education for anyone, anywhere. We offer quizzes, questions, instructional videos, and articles on a range of academic subjects, including math, biology, chemistry, physics, history, economics, finance, grammar, preschool learning, and more. We provide teachers with tools and data so they can help their students develop the skills, habits, and mindsets for success in school and beyond. Khan Academy has been translated into dozens of languages, and 15 million people around the globe learn on Khan Academy every month. As a 501(c)(3) nonprofit organization, we would love your help! Donate or volunteer today!

Donate here: https://www.khanacademy.org/donate?utm_source=youtube&utm_medium=desc

Volunteer here: https://www.khanacademy.org/contribute?utm_source=youtube&utm_medium=desc
YouTube açıklaması Khan Academy, herkes için her yerde ücretsiz, birinci sınıf bir eğitim sağlama misyonuna sahip, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Matematik, biyoloji, kimya, fizik, tarih, ekonomi, finans, dilbilgisi, okul öncesi eğitim ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli akademik konularda testler, sorular, eğitici videolar ve maka ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
17 Ağustos 2018
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Sunucu
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close