Tüm Reklamları Kapat
Khan Academy
Fragmanı İzle

Khan Academy

Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
9.5 10
19 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube açıklaması:
Khan Academy, herkes için her yerde ücretsiz, birinci sınıf bir eğitim sağlama misyonuna sahip, kar amacı gütmeyen bir 501(c)(3) kuruluşudur. Etkileşimli alıştırma problemlerimiz, makalelerimiz ve videolarımız öğrencilerin matematik, biyoloji, kimya, fizik, tarih, ekonomi, finans, dilbilgisi ve diğer birçok konuda başarılı olmalarına yardımcı olur. Khan Academy, öğretmenlere, öğrenmedeki boşlukları belirleyebilmeleri ve özel eğitim sunabilmeleri için öğrencilerinin nasıl gittiğine dair veriler sağlar. Ayrıca Kolej Kurulu ve Hukuk Okulu Kabul Konseyi ile ortaklaşa ücretsiz kişiselleştirilmiş SAT ve LSAT uygulaması sunuyoruz. Kaynaklarımız düzinelerce dile çevrildi ve dünya çapında 15 milyon kişi her ay Khan Academy'de eğitim alıyor.

Khan Academy is a 501(c)(3) nonprofit organization with the mission of providing a free, world-class education for anyone, anywhere. Our interactive practice problems, articles, and videos help students succeed in math, biology, chemistry, physics, history, economics, finance, grammar, and many other topics.

Khan Academy provides teachers with data on how their students are doing so they can identify gaps in learning and provide tailored instruction. We also offer free personalized SAT and LSAT practice in partnership with the College Board and the Law School Admission Council.

Our resources have been translated into dozens of languages, and 15 million people around the globe learn on Khan Academy each month.
YouTube açıklaması: Khan Academy, herkes için her yerde ücretsiz, birinci sınıf bir eğitim sağlama misyonuna sahip, kar amacı gütmeyen bir 501(c)(3) kuruluşudur. Etkileşimli alıştırma problemlerimiz, makalelerimiz ve videolarımız öğrencilerin matematik, biyoloji, kimya, fizik, tarih, ekonomi, finans, dilbilgisi ve diğer birçok konuda başarıl ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
17 Kasım 2006
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Sunucu
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Nazmi Efe Armutcu
İnceleyen10
İngilizce bilenler kesinlikle bakmalı, sınırsız eğitim videolarına erişiminiz var. Bilmiyorsanız Khan Academy Türkçe kanalına bakın oradada sizi tatmin edecek kadar videoları var temelden ileri seviyeye kadar neredeyse her alandan videoları izleyebileceğiniz müthiş bir kanal.
13
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close