Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat

Shadow of War

@ShadowOfWarGame
Middle-earth: Shadow of War, Monolith Productions tarafından geliştirilen ve dağıtımı Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yapılan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu türünde bir video oyunudur. 2014 yılında çıkış yapmış Middle-earth: Shadow of Mordor isimli oyunun devamı niteliğini taşır. Çıkış tarihi ise Microsoft Windows, PlayStation 4, ve Xbox One platformları için 10 Ekim 2017'dir.

Shadow of War, J. R. R. Tolkien'in efsanevi Orta dünya'sında geçen önceki oyun Shadow of Mordor'un, zaman olarak The Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi arasında gerçekleşen hikâyesinin devamını konu almaktadır. Oyuncu, önceki oyunda olduğu gibi vücudunu bir elf lordu olan Celebrimbor'un ruhu ile paylaşan ranger Talion'u yönlendirmektedir. İkili, birlikte güç yüzüklerinden birini kullanarak Karanlık Lord Sauron ve Nazgul güçlerine karşı bir orduyu yönetmektedir. Oyunda, serinin önceki oyunu olan Middle-earth: Shadow of Mordor'da olduğu gibi Nemesis sistemi vardır. Bu sistem sayesinde oyuncu, Orta Dünya'daki bazı ırkların kontrolünü kazanarak edindiği Yandaşlar ile birlikte farklı stratejiler kullanarak görevleri tamamlamaya çalışır.


YouTube kanalı açıklaması:
[ESRB Derecelendirmesi: Olgun - Kan ve Vahşet, Yoğun Şiddet] Middle-earth: Shadow of War için resmi YouTube kanalı, şimdi Xbox One, PC, PlayStation®4 ve PlayStation®4 Pro’da mevcut. - Kopyanızı buradan satın alın: http://go.wbgames.com/SoW

Middle-earth: Shadow of War™, eleştirmenlerce beğenilen Middle-earth: Shadow of Mordor™’un devamıdır ve 50’den fazla endüstri ödülü kazanmıştır - bunlar arasında 2015 Oyun Geliştiricileri Seçim Ödülleri’nde Yılın Oyunu, 2015 D.I.C.E. Ödülleri’nde Oyun Tasarımında Olağanüstü Yenilik ve BAFTA bulunmaktadır. Monolith Productions tarafından geliştirilen Middle-earth: Shadow of War, Talion ve Celebrimbor’un geri dönüşü ile orijinal bir hikaye sunar. Düşman hatlarının arkasına gitmeleri ve bir ordu kurmaları ve tüm Mordor’u Karanlık Lord Sauron’a karşı çevirmeleri gerekmektedir.
Tüm Reklamları Kapat
Başlık
Shadow of War
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma tarihi
17 Mayıs 2013
Kanal Kategorisi
Oyun

Tanıtım Videosu

Linkler

Etiketler

oyun
yüzüklerin efendisi
Furkan Arduç Eseri Ekleyen
Tavsiyeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla Tavsiye Göster
Shadow of War
1
Tavsiye Et
Tavsiye Et
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Gönder
Ekle
Soru Sor
Geri Bildirim Gönder
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Önizleme
Görseli Kaydet
Sıfırla
Vazgeç
Ara

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close