Tüm Reklamları Kapat
Saints Row
Fragmanı İzle

Saints Row

@saintsrow
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Saints Row, Volition tarafından oluşturulan ve THQ ve Deep Silver tarafından yayınlanan bir dizi aksiyon-macera video oyunudur. Seri, başlangıçta Saints Row bölgesinden faaliyet gösteren kurgusal bir sokak çetesi olan 3rd Street Saints’i takip eder, bu nedenle serinin adıdır.


YouTube kanalı açıklaması:
Resmi Saints Row YouTube Kanalına hoş geldiniz.

SAINTS ROW - ŞİMDİ ÇIKTI - Tuhaf tutun!

Saints Row: Gat out of Hell ESRB Derecelendirmesi OLGUN ile Kan ve Vahşet, Kısmi Çıplaklık, Cinsel Temalar, Güçlü Dil ve Şiddet. Daha fazla bilgi için www.esrb.org’u ziyaret edin.

Saints Row IV ESRB Derecelendirmesi OLGUN ile Kan, Yoğun Şiddet, Kısmi Çıplaklık, Cinsel İçerik, Güçlü Dil ve Uyuşturucu Kullanımı. Daha fazla bilgi için www.esrb.org’u ziyaret edin.

Saints Row The Third ESRB Derecelendirmesi: OLGUN ile Kan ve Vahşet, Uyuşturucu Referansları, Yoğun Şiddet, Kısmi Çıplaklık, Cinsel İçerik ve Güçlü Dil. Daha fazla bilgi için www.esrb.org’u ziyaret edin.
Saints Row, Volition tarafından oluşturulan ve THQ ve Deep Silver tarafından yayınlanan bir dizi aksiyon-macera video oyunudur. Seri, başlangıçta Saints Row bölgesinden faaliyet gösteren kurgusal bir sokak çetesi olan 3rd Street Saints’i takip eder, bu nedenle serinin adıdır. YouTube kanalı açıklaması: Resmi Saints Row ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
14 Haziran 2006
Kanal Kategorisi
Oyun
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close