Tüm Reklamları Kapat
Peter Gundry | Composer
Fragmanı İzle

Peter Gundry | Composer

Sound Over Silence
Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
8.5 10
6 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanalı açıklaması:
Selam! Avustralya'dan bağımsız bir besteciyim. 2013 sonlarında beste yapmaya başladım.
Bu kanaldaki tüm müziklerin telif hakkı saklıdır, kullanım bilgisi için benimle iletişime geçiniz.

MÜZİK KULLANIMI!!! : Müziğimin beat/medya lisansı/sözleşmesi olmadan kullanılması kesinlikle yasaktır ve buna göre ele alınacak telif hakkı yasalarını ihlal etmektedir.

Bu kanaldaki müziklerin çoğu, müziğimin albümlerde/lisanslarda vs. yayınladığım "Demo/Kısaltılmış/Masterlenmemiş" versiyonlarıdır.

Müziğimi Film/Oyun/Fragman projeleriniz için lisanslamak üzere sayfamı ziyaret edin - https://www.petergundrymusic.com/contact

Görseller için izin almak için tüm sanatçı ve fotoğrafçılarla iletişime geçiyorum, yanlışlıkla herhangi bir hata varsa lütfen benimle iletişime geçin.
YouTube kanalı açıklaması: Selam! Avustralya'dan bağımsız bir besteciyim. 2013 sonlarında beste yapmaya başladım. Bu kanaldaki tüm müziklerin telif hakkı saklıdır, kullanım bilgisi için benimle iletişime geçiniz. MÜZİK KULLANIMI!!! : Müziğimin beat/medya lisansı/sözleşmesi olmadan kullanılması kesinlikle yasaktır ve bun ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
03 Eylül 2012
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close