Tüm Reklamları Kapat
Paramount Plus
Fragmanı İzle

Paramount Plus

@paramountplus
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Paramount+, Paramount Global tarafından sahip olunan bir Amerikan abonelik video talep üzerine hizmettir. Servisin içeriği esas olarak CBS Media Ventures (CBS Studios dahil), Paramount Media Networks (eski adıyla Viacom Media Networks ve ViacomCBS Domestic Media Networks) ve Paramount Pictures kütüphanelerinden çekilirken, aynı zamanda orijinal diziler ve filmler, canlı yayın spor yayınları ve ABD’de yerel CBS yayın istasyonlarının canlı yayınını da içerir.

Hizmet ilk olarak 28 Ekim 2014’te CBS All Access olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatıldı; hizmet başlangıçta yerel bağlı kuruluşlarından CBS programlarının canlı yayınlanmasına ve CBS programlarına ve kütüphane içeriğine talep üzerine erişime odaklandı. Hizmet 2016’da orijinal programlamaya genişlemeye başladı ve CBS programlarının spin-off’ları olan Big Brother, The Good Fight ve yeni Star Trek televizyon dizisi Star Trek: Discovery ile başladı. Hizmet ayrıca diğer pazarlara, Kanada ve Avustralya’ya (sonuncusu CBS’nin yakın zamanda satın aldığı Network 10 ile birlikte) genişlemeye başladı.

Kasım 2019’da CBS, ViacomCBS’yi (şimdi Paramount Global) oluşturmak için Viacom’a geri birleşti; 2020 boyunca Viacom Media Networks markalarından (Comedy Central, MTV ve Nickelodeon dahil diğerleri) ve Paramount Pictures’tan içeriğin CBS All Access’e entegre edilmesi için planlar açıklandı, daha geniş uluslararası genişleme ve daha büyük bir orijinal programlama listesi ve sonunda hizmetin daha geniş kapsamını yansıtmak için yeniden başlatılması. Eylül 2020’de hizmetin 2021’de Paramount Pictures film stüdyosundan adını alarak Paramount+ olarak yeniden markalaşacağı resmen açıklandı.

Yeniden markalaşma 4 Mart 2021’de Latin Amerika’ya daha geniş bir genişleme ile eş zamanlı olarak yürürlüğe girdi ve daha sonra Avrupa’ya genişledi. Hizmet ayrıca tüm ABD bölgelerinde, Porto Riko hariç, mevcuttur. Hizmet 16 Haziran 2022’de Güney Kore’de bir içerik merkezi olarak başlatıldı ve 21 Haziran 2022’de Birleşik Krallık ve İrlanda’da beklenenden bir gün önce başlatıldı - burada Amazon Prime Video platformunda da mevcuttur ve kendi başına bir uygulama olarak da mevcuttur. Paramount+ 'ın İtalya, Fransa, Almanya, İsviçre ve Avusturya’da yılın ikinci yarısında başlatılacağına dair bir duyuru 2022’nin başlarında yapıldı. Paramount+ son zamanlarda akış hizmetinin 1 Aralık’ta Fransa ve Fransızca konuşulan İsviçre’de başlatılacağını, ardından 8 Aralık’ta Almanya, Avusturya ve Almanca konuşulan İsviçre’ye gelişini duyurdu. Paramount+ Nordiklerde Comcast ile ortak girişim olan SkyShowtime tarafından değiştirildi; bu da Sky Studios ve NBCUniversal içeriğini de içerir. SkyShowtime daha sonra 2022’nin sonları ve 2023’ün başlarında birçok Avrupa ülkesinde piyasaya sürüldü, ancak Sky’ın bir pay TV sağlayıcısı olarak faaliyet gösterdiği bölgeler veya Fransa dahil değildir.YouTube kanalı açıklaması:
Şimdi bu en üst seviyede yayın akışıdır.

CBS, BET, Comedy Central, MTV, Nickelodeon ve Smithsonian Channel'daki on binlerce bölümü, ayrıca özel orijinalleri ve Paramount Pictures'ın yüzlerce ikonik filmiyle izleyebilirsiniz. Ayrıca, en iyi canlı etkinlikler, gerçeklik yarışmaları, spor ve haberlerle daima sohbette kalabilirsiniz.

Ayrıca, en ikonik filmlerle birlikte yerel CBS istasyonunuz, CBSN, CBS Sports HQ ve ET Live ile en yeni canlı spor etkinlikleri ve haberler için Paramount+'a güvenebilirsiniz.

Şimdi ücretsiz deneme sürenizi başlatın ve yayınları izlemeye başlayın!
https://bit.ly/3kGGJmg
Paramount+, Paramount Global tarafından sahip olunan bir Amerikan abonelik video talep üzerine hizmettir. Servisin içeriği esas olarak CBS Media Ventures (CBS Studios dahil), Paramount Media Networks (eski adıyla Viacom Media Networks ve ViacomCBS Domestic Media Networks) ve Paramount Pictures kütüphanelerinden çekilirken, aynı zamanda orijinal diz ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
06 Eylül 2006
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close