Tüm Reklamları Kapat
Nokia
Fragmanı İzle

Nokia

@Nokia
Youtube Kanalı
2005
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Nokia Corporation (Nokia olarak da bilinir), 1865 yılında kurulmuş olan Finlandiyalı çok uluslu bir telekomünikasyon, bilgi teknolojisi ve tüketici elektroniği şirketidir. Nokia'nın ana merkezi Helsinki metropolitan bölgesinde bulunan Espoo, Finlandiya'dadır, ancak şirketin kökleri Pirkanmaa'nın Tampere bölgesindedir. 2020 yılında, Nokia, 130'dan fazla ülkede iş yaparak ve yaklaşık 92.000 kişiyi istihdam ederek yaklaşık 23 milyar Euro'luk yıllık gelir bildirdi. Nokia, Helsinki Borsası ve New York Borsası'nda işlem gören bir halka açık şirkettir. Fortune Global 500'e göre 2016 yılı gelirleri baz alındığında dünyanın 415. büyük şirketi olup, 2009 yılında 85. sıraya kadar yükselmiştir. Euro Stoxx 50 hisse senedi piyasası endeksinin bir bileşenidir.


YouTube kanalı açıklaması:
Nokia olarak, dünyanın birlikte hareket etmesine yardımcı olan teknolojiler oluşturuyoruz.

B2B teknoloji inovasyon lideri olarak, ağların bulutla buluştuğu geleceği keşfediyoruz ve her sektörde dijitalin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Duyu, düşünce ve eylemle işleyen ağlar sayesinde, müşterilerimiz ve ortaklarımızla birlikte geleceğin dijital hizmetlerini ve uygulamalarını yaratıyoruz.

https://www.nokia.com. Tüketici cihazları için @MyNokia ve @Nokiamobile hesaplarını takip edin.
Nokia Corporation (Nokia olarak da bilinir), 1865 yılında kurulmuş olan Finlandiyalı çok uluslu bir telekomünikasyon, bilgi teknolojisi ve tüketici elektroniği şirketidir. Nokia'nın ana merkezi Helsinki metropolitan bölgesinde bulunan Espoo, Finlandiya'dadır, ancak şirketin kökleri Pirkanmaa'nın Tampere bölgesindedir. 2020 yılında, Nokia, 130'dan f ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Fince (suomen kieli)
Yayınlanma Tarihi
06 Kasım 2005
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close