Tüm Reklamları Kapat
Deep Silver
Fragmanı İzle

Deep Silver

Youtube Kanalı
2008
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Deep Silver, Planegg merkezli Koch Media'nın video oyunu yayıncılığı için kurulmuş bir bölümüdür. Deep Silver şu üç oyun geliştirme stüdyosuna sahiptir: Champaign, Saints Row serisinin geliştiricisi Illinois merkezli Volition; Homefront: The Revolution'u geliştiren Nottingham, İngiltere merkezli Dambuster Studios ve en bilineni Galaxy on Fire serisi olmak üzere mobil oyunlar geliştiren Hamburg, Almanya merkezli Fishlabs. Eugenio Vitale Deep Silver'ın oyun geliştirme müdürüdür.


YouTube kanalı açıklaması: Deep Silver’dan en son haberler ve fragmanlar ESRB Derecelendirmesi Bekleniyor: Çocuklar için uygun olmayan içerikler içerebilir. Derecelendirme bilgisi için www.esrb.org’u ziyaret edin.
Deep Silver, Planegg merkezli Koch Media'nın video oyunu yayıncılığı için kurulmuş bir bölümüdür. Deep Silver şu üç oyun geliştirme stüdyosuna sahiptir: Champaign, Saints Row serisinin geliştiricisi Illinois merkezli Volition; Homefront: The Revolution'u geliştiren Nottingham, İngiltere merkezli Dambuster Studios ve en bilineni Galaxy on Fire seris ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Almanca (Deutsch)
Yayınlanma Tarihi
16 Mayıs 2008
Kanal Kategorisi
Oyun
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close