Tüm Reklamları Kapat
Mercy

Mercy

Kitap
2001
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Mercy (1996) Jodi Picoult'un popüler bir romanıdır. Kitap, küçük bir Massachusetts kasabasının polis şefi olan Cameron McDonald'ın kuzeni Jamie'nin ölümcül hastalığı olan karısının intiharına yardım ettiğini itiraf etmesini konu alır. Cameron Jamie'yi tutuklar ve karısı Allie'nin itirazlarına rağmen savcılık için ifade vermeye devam eder. Cameron aynı zamanda kasabanın ve kültürünün önemli bir parçasını oluşturan McDonald klanının reisidir.
Mercy, Glamour dergisi tarafından 1996 yılının en iyi yedi romanından biri olarak gösterilmiş, Literary Guild ve Doubleday Book Club seçkilerinde yer almıştır.
Mercy (1996) Jodi Picoult'un popüler bir romanıdır. Kitap, küçük bir Massachusetts kasabasının polis şefi olan Cameron McDonald'ın kuzeni Jamie'nin ölümcül hastalığı olan karısının intiharına yardım ettiğini itiraf etmesini konu alır. Cameron Jamie'yi tutuklar ve karısı Allie'nin itirazlarına rağmen savcılık için ifade vermeye devam eder. Cameron a ... Daha fazla göster
Yazar
Jodi Picoult
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
01 Nisan 2001
Yayınevi
Atria/Emily Bestler Books
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Sayfa Sayısı 416
ISBN-10 0743422449
ISBN-13 9780743422444
Boyutları 5,31 x 8,25 inc
Cilt Ciltsiz
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Furkan Arduç
@Confutatismaledictis
İnceleme Yaz
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close