Tüm Reklamları Kapat
medici.tv
Fragmanı İzle

medici.tv

@medicitv
Youtube Kanalı
2008
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
medici.tv, size konserler, operalar, baleler, belgeseller, ustalık sınıfları, sanatçı portreleri ve klasik arşivler dahil olmak üzere 4.000'den fazla on-demand programı tam HD ve 4K'da sunar.

medici.tv, ayrıca dünyanın önde gelen sanatçıları ve müzik kurumlarıyla iş birliği yaparak her yıl 150'den fazla ücretsiz canlı web yayınıyla olağanüstü klasik müzik konserleri sunar.

Daniel Barenboim, Vladimir Jurowski, Ebene Quartet, Natalie Dessay, Renaud Capuçon, Maria Callas, David Fray, Herbert von Karajan, Nathan Milstein, Martha Argerich'i (yeniden) keşfedin ve medici.tv'ye abone olun.

http://www.medici.tv
https://www.facebook.com/medicitv
http://twitter.com/medicitv
http://www.youtube.com/user/medicitv
https://instagram.com/medici.tv/
https://www.tiktok.com/@medici.tv
https://www.twitch.tv/medicitv_twitch
YouTube kanalı açıklaması: medici.tv, size konserler, operalar, baleler, belgeseller, ustalık sınıfları, sanatçı portreleri ve klasik arşivler dahil olmak üzere 4.000'den fazla on-demand programı tam HD ve 4K'da sunar. medici.tv, ayrıca dünyanın önde gelen sanatçıları ve müzik kurumlarıyla iş birliği yaparak her yıl 150'den fa ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Fransızca (français)
Yayınlanma Tarihi
22 Mayıs 2008
Kanal Kategorisi
Müzik
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close