Tüm Reklamları Kapat
Mari Samuelsen
Fragmanı İzle

Mari Samuelsen

Youtube Kanalı
2013
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Mari Silje Samuelsen, Norveçli bir kemancıdır. Norveç ve Avrupa'da sık sık birlikte performans sergilediği çellist Håkon Samuelsen'in kız kardeşidir.
YouTube kanalı açıklaması:
Mari Samuelsen'in müzik evreninde Max Richter, Arvo Pärt, Pēteris Vasks ve Jeff Mills gibi çağdaş bestecilerin müziği ile Bach, Beethoven ve Vivaldi'nin müziği arasında hiçbir engel yoktur. Nefes kesen sanatı ve programlamaya ve sunuma maceracı yaklaşımıyla Mari Samuelsen, küresel bir izleyici kitlesine ilham verdi. Norveçli kemancının kusursuz bir teknik ve araştırma zekasıyla desteklenen duygusal olarak yüklü çalma tarzı, onun çarpıcı derecede geniş repertuarının yüzeyinin derinliklerine kadar işliyor. Önceki albümleri kuzey pop listelerinde 1. ve 2. sıralara ulaştı ve YouTube'daki videoları yaklaşık 25 milyon izlenme ile çevrimiçi varlığını ve popülaritesini yansıtıyor. Mari Samuelsen, Deutsche Grammophon'da özel bir kayıt sanatçısı ve bir sonraki albümü "MARI" 2019 Yazında çıkacak.
Mari Silje Samuelsen, Norveçli bir kemancıdır. Norveç ve Avrupa'da sık sık birlikte performans sergilediği çellist Håkon Samuelsen'in kız kardeşidir. YouTube kanalı açıklaması: Mari Samuelsen'in müzik evreninde Max Richter, Arvo Pärt, Pēteris Vasks ve Jeff Mills gibi çağdaş bestecilerin müziği ile Bach, Beethoven ve Vivaldi'nin müziği ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Norveççe (norsk)
Yayınlanma Tarihi
29 Ekim 2013
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close