Tüm Reklamları Kapat
Legendary
Fragmanı İzle

Legendary

@legendary
Youtube Kanalı
2010
EA Puanı
10.0 10
8 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Legendary Entertainment (aynı zamanda Legendary Pictures veya sadece Legendary olarak da bilinir), Thomas Tull tarafından 2000 yılında Scott Mednick ve William Fay ile birlikte kurulan Burbank, Kaliforniya merkezli bir film yapımı ve kitle iletişim şirketidir. Şirket büyük stüdyolarla işbirliği yapmıştır, Warner Bros. Pictures, Universal Pictures, Sony Pictures Entertainment ve Paramount Pictures dahil olmak üzere Netflix ve Hulu gibi akış hizmetleri. 2016’dan beri Legendary, Çin konglomera Wanda Group ve Apollo’nun bir yan kuruluşudur.


YouTube kanalı açıklaması:
Legendary’nin resmi YouTube kanalı sizi epik eğlence evrenimize daha da yaklaştırır, Godzilla: Canavarlar Kralı, Kong: Kafatası Adası, Karanlık Şövalye üçlemesi, Başlangıç, 42, Çelik Adam ve Pasifik Sınırı dahil.

Tüm en son özel içerikler için abone olun ve inanılmaz dünyalara, zamansız kahramanlara ve onları hayata geçiren film yapımcılarına bağlı kalın.
Legendary Entertainment (aynı zamanda Legendary Pictures veya sadece Legendary olarak da bilinir), Thomas Tull tarafından 2000 yılında Scott Mednick ve William Fay ile birlikte kurulan Burbank, Kaliforniya merkezli bir film yapımı ve kitle iletişim şirketidir. Şirket büyük stüdyolarla işbirliği yapmıştır, Warner Bros. Pictures, Universal Pictures, ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
15 Şubat 2010
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Şükrü Tekin
İnceleyen10
Ben şahsen izlediğim filmlerde daha doğrusu gaza gelmek için izlediğim gişe filmlerinde güzel görsel efektler ve güzel koreografiler dışında pek bir şey beklemem. Godzilla filmleri bunu bana sağlıyor.
6
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Furkan Arduç
@Confutatismaledictis
İnceleme Yaz
Tavsiyelere Git
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close