Eser Ekle İnceleme Ekle
Alıntı & Aforizma Ekle
Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Learn English Through Listening

Learn English Through Listening

Hilary Platt
Podcast
2022
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Podcast açıklamaları:
Adept English'i keşfedin, İngilizce konuşmayı öğrenmenin modern yolu. Amacımız, size akıcı İngilizce konuşmanıza yardımcı olmaktır. Adept English dil öğretim yaklaşımı dinleyerek öğrenmektir. Haftalık olarak iki yeni İngilizce sesli dersi, tam transkriptleri ile yayınlıyoruz. İngilizce derslerimizin her biri ilginç ve başarıya yol açan şekillerde İngilizce konuşmanızı öğrenmenize yardımcı olacaktır. Tüm dinleyicilere uygun, çeşitli konularda ve zorluk seviyelerinde birçok podcast'imiz var ve şimdi dinlemeye hazır.
Podcast açıklamaları: Adept English'i keşfedin, İngilizce konuşmayı öğrenmenin modern yolu. Amacımız, size akıcı İngilizce konuşmanıza yardımcı olmaktır. Adept English dil öğretim yaklaşımı dinleyerek öğrenmektir. Haftalık olarak iki yeni İngilizce sesli dersi, tam transkriptleri ile yayınlıyoruz. İngilizce derslerimizin her biri ilginç ve b ... Daha fazla göster
Seslendiren
Hilary Platt
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
08 Ağustos 2022
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Podcast Süresi Ortalama 10 dakika
Podcast Konusu Eğitim, Dil
Bölüm Yayınlanma Sıklığı Her Hafta Pazartesi ve Salı 1 defa
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Gündem
Bağlantı
Ekle
Soru Sor
Stiller
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close