Tüm Reklamları Kapat
HONOR
Fragmanı İzle

HONOR (荣耀)

@HonorOfficial
Youtube Kanalı
2015
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Honor, çoğunlukla Shenzhen belediye hükümeti tarafından kontrol edilen bir devlet şirketi tarafından sahip olunan bir akıllı telefon markasıdır. Daha önce Huawei Technologies'e aitti. Honor akıllı telefonlar sağlarken, aynı zamanda tablet bilgisayarlar ve giyilebilir teknolojiler de piyasaya sürdü.

2016 yılında, George Zhao Honor'un küresel başkanıydı. Kasım 2020'de, Honor Shenzhen Zhixin Yeni Bilgi Teknolojileri Co. Ltd. tarafından satın alındı.


YouTube kanalı açıklaması:
HONOR, akıllı cihazların önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Güçlü ürünleri ve hizmetleriyle herkes için yeni bir akıllı dünya yaratmayı ve küresel bir ikonik teknoloji markası olmayı hedeflemektedir. Sürekli Ar-Ge odaklı olarak, dünya genelindeki insanları daha fazlasını yapmaları için özgürlük veren teknolojiler geliştirmeyi taahhüt etmektedir. Her bütçeye uygun yüksek kaliteli akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve giyilebilir cihazlar sunan HONOR'un yenilikçi, premium ve güvenilir ürün portföyü, insanların kendilerini daha iyi bir versiyona dönüştürmelerine olanak sağlar.

Daha fazla bilgi için, lütfen www.hihonor.com adresini ziyaret edin veya [email protected] adresine e-posta gönderin.
http://community.hihonor.com/
https://www.facebook.com/honorglobal/
https://twitter.com/Honorglobal
https://www.instagram.com/honorglobal/
https://vm.tiktok.com/pgUN1G/
Honor, çoğunlukla Shenzhen belediye hükümeti tarafından kontrol edilen bir devlet şirketi tarafından sahip olunan bir akıllı telefon markasıdır. Daha önce Huawei Technologies'e aitti. Honor akıllı telefonlar sağlarken, aynı zamanda tablet bilgisayarlar ve giyilebilir teknolojiler de piyasaya sürdü. 2016 yılında, George Zhao Honor'un ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Çince (中文)
Orijinal Başlık
荣耀
Yayınlanma Tarihi
13 Ağustos 2015
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close