Tüm Reklamları Kapat
HBO Max Family
Fragmanı İzle

HBO Max Family

Youtube Kanalı
2020
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:

Her yaştan çocuğun Susam Sokağı, Baby Looney Tunes, Classical Baby, El Perro El Gato, Mia's Magical Playground, Storybook Musicals, Pinky Dinky Doo gibi şov ve filmlerden içeriklerin keyfini çıkarabileceği resmi HBO Max Family kanalına hoş geldiniz. Kindergarten , A Little Curious, Crashbox, We Bare Bears, Schultz'dan Peanuts, Jack Hanna's Wild Countdown, Chowder, Foster's Home for Imaginary Friends ve çok daha fazlası! Ayrıca Craftopia, The Not-Too-Late Show with Elmo, The Fungies, Summer Camp Island ve Esme & Roy gibi Max Originals!

HBO Max, HBO'nun tamamını Warner Bros., New Line, DC, CNN, TNT, TBS, truTV, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim'den daha fazla favori film ve TV şovuyla bir araya getiren birinci sınıf yayın platformudur. , Crunchyroll, Rooster Teeth, Looney Tunes ve çok daha fazlası. Tüm bunların yanı sıra Max Originals ile heyecan verici yeni orijinal programlama dizisinin keyfini tek bir yerde çıkarın!
YouTube kanalı açıklaması: Her yaştan çocuğun Susam Sokağı, Baby Looney Tunes, Classical Baby, El Perro El Gato, Mia's Magical Playground, Storybook Musicals, Pinky Dinky Doo gibi şov ve filmlerden içeriklerin keyfini çıkarabileceği resmi HBO Max Family kanalına hoş geldiniz. Kindergarten , A Little Curious, Crashbox, We Bare Bears, ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
10 Nisan 2020
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close