Tüm Reklamları Kapat
Harun CAN
Fragmanı İzle

Harun CAN

Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Harun Can (d. 27 Mart 1980, Ankara), Türk oyuncu, seslendirme sanatçısı, müzisyen ve senarist. Deadpool, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Marvel Sinematik Evreni filmleri, Disney Channel ve Cartoon Network çizgi dizilerindeki seslendirmeleriyle bilinir. Ayrıca Korkuluk adında bir müzik projesi vardır.

YouTube kanalı açıklaması:
Oyuncu, seslendirme sanatçısı, müzisyen Harun Can kişisine ait, son derece kişisel youtube kanalıdır.

"Festival gibisin, KATILmak istiyorum!" diyenler için:
https://www.youtube.com/channel/UC5pf0sgo6vnjD6cyrzUDzbA/join
Harun Can (d. 27 Mart 1980, Ankara), Türk oyuncu, seslendirme sanatçısı, müzisyen ve senarist. Deadpool, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Marvel Sinematik Evreni filmleri, Disney Channel ve Cartoon Network çizgi dizilerindeki seslendirmeleriyle bilinir. Ayrıca Korkuluk adında bir müzik projesi vardır. YouTube kanalı açıklaması: Oyun ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
28 Ağustos 2006
Kanal Kategorisi
Eğlence
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close