Tüm Reklamları Kapat
freeCodeCamp.org
Fragmanı İzle

freeCodeCamp.org

@freecodecamp
Youtube Kanalı
2014
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
freeCodeCamp (Free Code Camp olarak da anılır), herkesin web gelişimini öğrenmesini amaçlayan etkileşimli bir öğrenme web platformu, bir çevrimiçi topluluk forumu, sohbet odaları, çevrimiçi yayınlar ve yerel organizasyonlardan oluşan kar amacı gütmeyen bir örgüttür. Öğrencileri HTML, CSS ve JavaScript'e tanıştıran öğreticilerle başlayarak, öğrenciler çift olarak veya tek başlarına tamamladıkları proje görevlerine ilerlerler. Tüm proje görevlerini tamamladıktan sonra, öğrenciler diğer kar amacı gütmeyen kuruluşlarla birlikte web uygulamaları geliştirmek için bir araya getirilir, böylece öğrenciler pratik geliştirme deneyimi kazanırlar.YouTube kanalı açıklaması:
Ücretsiz olarak kodlamayı öğrenin.
freeCodeCamp (Free Code Camp olarak da anılır), herkesin web gelişimini öğrenmesini amaçlayan etkileşimli bir öğrenme web platformu, bir çevrimiçi topluluk forumu, sohbet odaları, çevrimiçi yayınlar ve yerel organizasyonlardan oluşan kar amacı gütmeyen bir örgüttür. Öğrencileri HTML, CSS ve JavaScript'e tanıştıran öğreticilerle başlayarak, öğrencil ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
16 Aralık 2014
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Furkan Arduç
@Confutatismaledictis
İnceleme Yaz
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close