Tüm Reklamları Kapat
GamesRadar
Fragmanı İzle

GamesRadar

@GamesRadar
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
GamesRadar+, önceden "GamesRadar" olarak bilinen bir eğlence web sitesidir ve video oyunlarıyla ilgili haberler, ön incelemeler ve eleştiriler içerir. Sahibi Future plc'dir. 2014 yılının sonlarında, Future Publishing'e ait Total Film, SFX, Edge ve Computer and Video Games siteleri GamesRadar'a birleştirildi ve ortaya çıkan genişletilmiş web sitesi Kasım ayında GamesRadar+ olarak yeniden adlandırıldı.
YouTube kanalı açıklaması:
GamesRadar+ sizi sevdiğiniz oyunlar, filmler ve TV programlarına daha da yaklaştırıyor. Ne kadar ciddi veya casual bir oyuncu olursanız olun, hangi oyun konsoluna veya el tipi cihaza sahip olursanız olun, blockbuster veya boxset olsun, GamesRadar+ zamanınızın değerinde olanları filtrelemek ve eğlencenizden daha fazlasını elde etmenize yardımcı olmak için orada. En iyi tavsiyeleri, en zeki teorileri, en kapsamlı özellikleri, uzman incelemeleri ve önemli eğlence rehberlerini sunuyoruz. Abone olmayı unutmayın ve hiçbir şey kaçırmayın http://goo.gl/cnjsn1
GamesRadar+, önceden "GamesRadar" olarak bilinen bir eğlence web sitesidir ve video oyunlarıyla ilgili haberler, ön incelemeler ve eleştiriler içerir. Sahibi Future plc'dir. 2014 yılının sonlarında, Future Publishing'e ait Total Film, SFX, Edge ve Computer and Video Games siteleri GamesRadar'a birleştirildi ve ortaya çıkan genişletilmiş w ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
18 Ağustos 2006
Kanal Kategorisi
Eğlence
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close