Tüm Reklamları Kapat
Dr. Selçuk Topal - Gelecek Uzayda
Fragmanı İzle

Dr. Selçuk Topal - Gelecek Uzayda

Youtube Kanalı
2019
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
Uzaya ve bilime meraklı dostlar! Kanalıma hoş geldiniz!

Bu kanalı, uzmanlık alanım astronomi (ve genel olarak bilim) üzerine bildiklerimi ve öğrendiklerimi sizlerle, elimden geldiğince yalın bir şekilde, paylaşmak için kurdum. Uzay bilimlerini ülke çapında herkese ulaştırmayı hedeflediğim gönüllü ve kâr amacı gütmeyen Gelecek Uzayda projem kapsamında neler yapmakta olduğumu ise www.astronomselcuk.com sayfamdan inceleyebilirsiniz.

Gelecek Uzayda ismi ve logosu marka patentlidir. Bu nedenle hiçbir şekilde izinsiz olarak kullanılamaz.

This YouTube channel is conducted by an astrophysicist, science communicator, public speaker and popular science writer Selçuk Topal, PhD, as part of his project called Gelecek Uzayda. Gelecek Uzayda is a registered trademark and an award-winning non-profit social responsibility project, aiming to promote astronomy and space-related technologies among the society in Turkey. ALL RIGHTS (including the official logo) RESERVED.
YouTube kanalı açıklaması: Uzaya ve bilime meraklı dostlar! Kanalıma hoş geldiniz! Bu kanalı, uzmanlık alanım astronomi (ve genel olarak bilim) üzerine bildiklerimi ve öğrendiklerimi sizlerle, elimden geldiğince yalın bir şekilde, paylaşmak için kurdum. Uzay bilimlerini ülke çapında herkese ulaştırmayı hedeflediğim gönüllü ve ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
30 Haziran 2019
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close