Tüm Reklamları Kapat
Dr. Dre
Fragmanı İzle

Dr. Dre

@drdreyt
Youtube Kanalı
2009
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Andre Romelle Young (18 Şubat 1965 doğumlu), profesyonel olarak Dr. Dre olarak bilinir, Amerikalı bir rapçi ve kayıt yapımcısıdır. Aftermath Entertainment ve Beats Electronics’in kurucusu ve CEO’sudur ve daha önce Death Row Records’un kurucu ortağı, ortak sahibi ve başkanıydı. Dr. Dre kariyerine 1985 yılında World Class Wreckin’ Cru’nun bir üyesi olarak başladı ve daha sonra gangsta rap grubu N.W.A ile ünlendi. Grup, hip hop’ta sokak hayatının şiddetini detaylandırmak için açık sözlü şarkı sözlerini popülerleştirdi. 1990’ların başlarında Dre, West Coast G-funk’un oluşturulmasında ve popülerleştirilmesinde anahtar bir figür olarak kabul edildi; bu hip hop alt türü, bir synthesizer temeli ve yavaş, ağır ritimlerle karakterize edilir.
Andre Romelle Young (18 Şubat 1965 doğumlu), profesyonel olarak Dr. Dre olarak bilinir, Amerikalı bir rapçi ve kayıt yapımcısıdır. Aftermath Entertainment ve Beats Electronics’in kurucusu ve CEO’sudur ve daha önce Death Row Records’un kurucu ortağı, ortak sahibi ve başkanıydı. Dr. Dre kariyerine 1985 yılında World Class Wreckin’ Cru’nun bir üyesi o ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
11 Ekim 2009
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close