Tüm Reklamları Kapat
Dip

Dip

the dip
Kitap
2018
EA Puanı
10.0 10
5 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
İşin veya uğraşın üstüne düşülmesindeki değeri, başarısızlıkların başarıyı getirdiğini ve en kıymetlisi asla bırakma sözüne farklı bir bakış açısı getirerek nasıl bir yol izlenebileceği önerileri ve örneklerine yer veriliyor. Ayrıca kullanılan sade dil anlatımıyla çok dikkat çeksede bir işte iyi olmanın ne gibi ödülleri getireceği veya karamsarlıkların nasıl yenileceği gibi çok ilgi çekici ögeleri karşımıza çıkarıyor.
Yazar
Seth Godin
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
25 Mayıs 2018
Yayınevi
Profil kitap
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Sayfa Sayısı 80
Cilt Ciltsiz
Yazar Hakkında
En çok satılanlar listesinde birçok kez adını görebileceğiniz Amerikalı yazardır. Daha çok iş yaşamında ekip çalışmaları ve kişisel gelişim gibi konularla öne çıkan yazı dilini süslü kullanmadan sade anlatım kullanan bir yazardır.
Özet
İş yaşamı ve birçok yapılan popüler hobilerde neden karamsarlığa kapıldığını ve nasıl bu durumlardan kurtulunması gerektiği.
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Kutay Aydoğan
@kutayaydgn
İnceleme Yaz
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close