Tüm Reklamları Kapat
Cinemax
Fragmanı İzle

Cinemax

@Cinemax
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Cinemax, WarnerMedia'nın sahibi olduğu bir ABD kablolu ve ödemeli televizyon ağıdır. Telekanalın sahibi HBO da WarnerMedia'ya aittir. Cinemax genellikle dizi, belgesel ve kendi yapımları olan televizyon dizileri yayımlar. Ağın ana merkezi ABD'nin New York eyaletindeki aynı adı taşıyan şehirdedir.

Televisyon ağı 1 Ağustos 1980'de kurulmuştur. Temmuz 2015'te, Cinemax'in ABD'deki toplam abone sayısı yaklaşık 21.325.000 (genel kanalların ,3'ü) idi ve en azından ülkedeki ödeme TV hizmetine sahip 20.785.000 abonenin (,9'u) Cinemax televizyon ağını izleme imkanı vardı.YouTube kanalı açıklaması:
Cinemax'e The Knick, Banshee ve Strike Back gibi orijinal diziler için ayarlayın. Ayrıca, kesilmemiş ünlü röportajlarını ve sahne arkası erişimini burada ilk kez izleyin.
Cinemax, WarnerMedia'nın sahibi olduğu bir ABD kablolu ve ödemeli televizyon ağıdır. Telekanalın sahibi HBO da WarnerMedia'ya aittir. Cinemax genellikle dizi, belgesel ve kendi yapımları olan televizyon dizileri yayımlar. Ağın ana merkezi ABD'nin New York eyaletindeki aynı adı taşıyan şehirdedir. Televisyon ağı 1 Ağustos 1980'de kuru ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
26 Mart 2006
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close