Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Cem Adrian
Fragmanı İzle

Cem Adrian

Youtube Kanalı
2017
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
30 Kasım 1980 tarihinde, Yugoslav asıllı bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Müzik çalışmalarına ortaokul yıllarında başlayan Cem Adrian, yine o yıllarda fotoğrafçılık ve tiyatro eğitimi almış ve radyoculukla uğraşmıştır.

Cem Filiz ya da sahne adıyla Cem Adrian (d. 30 Kasım 1980, Edirne), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci.YouTube kanalı açıklaması:

Tüm albümlerin, video kliplerin ve canlı performans videolarının yer aldığı resmi Cem Adrian YouTube kanalı.
30 Kasım 1980 tarihinde, Yugoslav asıllı bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Müzik çalışmalarına ortaokul yıllarında başlayan Cem Adrian, yine o yıllarda fotoğrafçılık ve tiyatro eğitimi almış ve radyoculukla uğraşmıştır. Cem Filiz ya da sahne adıyla Cem Adrian (d. 30 Kasım 1980, Edirne), Türk şarkıcı, söz yazarı, bes ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
06 Ocak 2017
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close