Tüm Reklamları Kapat
Brilliant Classics
Fragmanı İzle

Brilliant Classics

Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
10.0 10
5 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
Resmi Brilliant Classics YouTube sayfasına hoş geldiniz. Kataloğumuz klasik müziğin yeni ve tarihi kayıtlarını sunuyor. Haftanın her günü yeni bir video yüklüyoruz! Kanalımıza katılın ve keyifli zaman geçirin!

Brilliant Classics, klasik müzik tutkunlarının ilk tercihi. ABONE OLUN ve asla muhteşem yüklemelerimizden mahrum kalmayın!

Bach, Satie, Mozart, Tchaikovsky, Beethoven, Chopin, Haydn, Ravel, Debussy, Verdi, Vivaldi, Handel, Brahms, Liszt, Schubert, Mendelssohn, Rachmaninoff, Wagner, Strauss, Handel, Dvorak, Schubert gibi en büyük bestecilerin en iyi klasik müziği için kanalımızı ziyaret edin. Tam albümler, dinlenmek, çalışmak, çalışmak, meditasyon yapmak, konsantre olmak, enstrümantal müzik, opera, keman, klasik piyano müziği, sonatlar ve daha fazlası için müzik yüklüyoruz!
YouTube kanalı açıklaması: Resmi Brilliant Classics YouTube sayfasına hoş geldiniz. Kataloğumuz klasik müziğin yeni ve tarihi kayıtlarını sunuyor. Haftanın her günü yeni bir video yüklüyoruz! Kanalımıza katılın ve keyifli zaman geçirin! Brilliant Classics, klasik müzik tutkunlarının ilk tercihi. ABONE OLUN ve asla muhteşem yük ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
09 Ekim 2012
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close