Tüm Reklamları Kapat
BondOfficial
Fragmanı İzle

BondOfficial

Youtube Kanalı
2009
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Bu kanal onların 2. YouTube kanalıdır. Sadece bu kanalda olan müzik içerikleri de yer almakta.

Bond, Avustralyalı/İngiliz dörtlü klasik yaylı grubudur.


Resmi web sitesinden alınmıştır:

Grup biyografisi:

Tania Davis (Keman), Eos Counsell (keman), Elspeth Hanson (viyola) ve Gay-Yee Westerhoff (çello) birlikte BOND'un kadrosunu tamamlıyor.

BOND, lansmanında basında "Klasik müziğin Baharat Kızları" olarak selamlandı ve klasik çapraz müzik dünyasını alt üst ederek, benzersiz sesinden ilham alan birçok elektrikli yaylı grup üretti.

BOND üyeleri ilhamlarını klasik, latin, folk, caz, rock, pop, elektro, Hint ve orta doğu tarzlarından alıyor. Yıllar boyunca çok aktif ve sadık bir uluslararası hayran kitlesi oluşturdular ve çıkışlarından bu yana BOND dünya çapında 4 milyonun üzerinde albüm satarak BOND'u tüm zamanların en çok satan yaylı sazlar dörtlüsü haline getirdi.

Dünyanın en ünlü müzik kurumlarından bazılarında (Royal Academy of Music, Royal College of Music, Guildhall ve Trinity College of Music) en yüksek standartlarda eğitim almış müzisyenler, türlere gerçekten meydan okuyan bir gösteri sunan saf eğlencedir. kültürel hamstringlerden bağımsız olarak müziğin neşesini keşfedin.
Bu kanal onların 2. YouTube kanalıdır. Sadece bu kanalda olan müzik içerikleri de yer almakta. Bond, Avustralyalı/İngiliz dörtlü klasik yaylı grubudur. Resmi web sitesinden alınmıştır: Grup biyografisi: Tania Davis (Keman), Eos Counsell (keman), Elspeth Hanson (viyola) ve Gay-Yee W ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
18 Kasım 2009
Kanal Kategorisi
Müzik
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close