Tüm Reklamları Kapat
Bebek Ninnileri
Fragmanı İzle

Bebek Ninnileri (Happy Babies)

@happybabieslullabies
Youtube Kanalı
2020
EA Puanı
7.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube Kanalı Açıklaması:
Bu özel kanal, annelerin hayatlarını kolaylaştırmak ve bebeklerini huzurlu bir şekilde uyutabilmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu YouTube kanalı, içeriklerinin her birini özenle seçilmiş polifonik müziklerle oluşturmuştur. Bu müzikler, pedagoglar tarafından önerilen yüksek kaliteli parçalardan oluşur. Polifonik müzik, bebeklerin rahatlamasına ve huzur bulmasına yardımcı olurken, uyku süresini de artırabilir. Bu şekilde, anneler bebeklerini sakinleştirmek ve hızlı bir şekilde uyutmak için doğru bir yol bulmuş olurlar.

https://open.spotify.com/artist/46Jmj0B22RDq1wQDLSkigV
https://open.spotify.com/playlist/7gthGDBgO4MVwabve19h2Z

(Açıklamanın Alındığı Tarih: 12 Ağustos 2023)
YouTube Kanalı Açıklaması: Bu özel kanal, annelerin hayatlarını kolaylaştırmak ve bebeklerini huzurlu bir şekilde uyutabilmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu YouTube kanalı, içeriklerinin her birini özenle seçilmiş polifonik müziklerle oluşturmuştur. Bu müzikler, pedagoglar tarafından önerilen yüksek kaliteli parç ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Happy Babies
Yayınlanma Tarihi
02 Şubat 2020
Kanal Kategorisi
Müzik
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Murat Tuğsuz
İnceleyen1
2
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Murat Tuğsuz
@MuraTT
İnceleme Yaz
Tasviyelere Git
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close