Tüm Reklamları Kapat
Auckland Senfoni Orkestrası
Fragmanı İzle

Auckland Senfoni Orkestrası (Auckland Symphony Orchestra (ASO))

@AucklandSymphonyOrchestra
Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Auckland Senfoni Orkestrası (ASO), 1975 yılında müzik direktörü Gary Daverne ONZM tarafından kurulan, Yeni Zelanda merkezli bir topluluk senfoni orkestrasıdır.

ASO, senfonik repertuvarın popüler klasikleri ve sahne ve ekran müziğinden yüksek kaliteli performansları ile takipçi kitlesi ve ün kazanmıştır ve genellikle kapasite dolu ve yoğun izleyici kitlesi önünde çalmaktadır.

80'den fazla müzisyeni Auckland'ın her yerinden ve müzik dışındaki mesleklerinde kariyer seçen profesyonel insanlar da dahil olmak üzere her kesimden gelmektedir. ASO, bu insanlara haftalık senfonik müzik prova fırsatı sunar ve müzik yapmanın keyfini çıkararak ücretsiz çalar. Ayrıca yerel genç solistleri destekleyerek, tam bir senfoni orkestrası ile konser verme fırsatı sağlar.

Orkestranın ana felsefesi, müziğin hem çalıcılar hem de izleyiciler tarafından eğlenceli ve keyifli olması gerektiğidir. Bu nedenle, Auckland'ta sunulan düzenli Aile Konserleri yanı sıra, senfoni orkestrasının canlı performansının nadir olduğu bölgelerde dışarıda konserler de sunulmaktadır.

Orkestranın düzenli yıllık etkinlikleri arasında, Aile Konserleri, Proms Gecesi ve Noel Şarkıları yerel Pasifik Adası kilise koroları ile performansları yer alır.

ASO ayrıca 2013'ten beri Kerikeri Turner Merkezi'nde performans sergilemek için Yeni Zelanda'nın Kuzey Adası'ndaki Bay of Islands'a yıllık turlar düzenlemektedir.


YouTube kanalı açıklaması:
ASO, Yeni Zelanda'nın en büyük topluluk orkestrasıdır. Oyuncular hayatın her kesiminden ve Auckland'ın her yerinden ve ötesinden seçilir. Performans müziği dışında bir kariyer seçen müzisyenler için, haftalık prova yapma fırsatı sunuyoruz ve sadece iyi müzik yapmanın keyfiyle çalıyoruz, ödeme almadan. ASO, yerel bestecilere ve solistlere, bir konserde tam bir senfoni orkestrasıyla çalışma ve performans gösterme fırsatı vererek destek olur. Orkestranın temel felsefesi, müziğin oyuncular ve seyirciler tarafından eğlenceli olması ve keyifle dinlenmesidir - bu nedenle düzenli olarak ücretsiz topluluk konserleri düzenlenmektedir. Seksen oyuncunun üzerindeki ASO, popüler klasikler, film ve müzikal şarkıları yüksek kaliteli performanslarıyla kapasite dolu ve dışarıda kalan seyircilere sahip olma ünü kazanmıştır.
Bağış Yapın: https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=UTHMNQFRK658L
Auckland Senfoni Orkestrası (ASO), 1975 yılında müzik direktörü Gary Daverne ONZM tarafından kurulan, Yeni Zelanda merkezli bir topluluk senfoni orkestrasıdır. ASO, senfonik repertuvarın popüler klasikleri ve sahne ve ekran müziğinden yüksek kaliteli performansları ile takipçi kitlesi ve ün kazanmıştır ve genellikle kapasite dolu ve ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Auckland Symphony Orchestra (ASO)
Yayınlanma Tarihi
25 Mayıs 2012
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close