Tüm Reklamları Kapat
Attenborough in Paradise and Other Personal Voyages

Attenborough in Paradise and Other Personal Voyages

Belgesel
1996
EA Puanı
7.8 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Attenborough Cennette isimli bir BBC televizyon belgeselidir ve David Attenborough tarafından yazılmış ve sunulmuştur. İlk kez 1996 yılında yayınlanmıştır ve Attenborough Cennette ve Diğer Kişisel Seyahatler koleksiyonunun yedi belgeselinden biridir.

Bu programda Attenborough, dokuz yaşındayken bir kitap okuduktan sonra geliştirdiği büyük cennet kuşu sergilenirken izleme çocukluk hayalini gerçekleştirir ve özellikle çeşitli cennet kuşlarını kaydeder.

2015 yılında BBC, Katar'daki bir Şeyh'in özel bir kuşhane çekimlerinin yapıldığı yeni bir bölümü yayınladı.

Konusu:
David Attenborough, Papua Yeni Gine'nin ormanlarına seyahat ediyor. Orada, cennet kuşlarının 42 türünden 38'inin bulunduğu yerdir.
Attenborough Cennette isimli bir BBC televizyon belgeselidir ve David Attenborough tarafından yazılmış ve sunulmuştur. İlk kez 1996 yılında yayınlanmıştır ve Attenborough Cennette ve Diğer Kişisel Seyahatler koleksiyonunun yedi belgeselinden biridir. Bu programda Attenborough, dokuz yaşındayken bir kitap okuduktan sonra geliştirdiği ... Daha fazla göster
Oyuncu
David Attenborough
Yönetmen
Paul Reddish
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
08 Nisan 1996
Bölüm Süresi
55 dakika
Bölüm Sayısı
1
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close