Tüm Reklamları Kapat
Amazon Studios
Fragmanı İzle

Amazon Studios

@AmazonStudios
Youtube Kanalı
2016
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Amazon Studios, Amazon'un bir yan kuruluşu olan Amerikan televizyon ve film yapımcısı ve dağıtıcısıdır. Televizyon dizileri geliştirmeye ve filmleri dağıtmaya ve üretmeye odaklanmaktadır. Şirket, 2010 yılı sonlarında başlatılmıştır. İçerik, sinemalarda ve Amazon Prime Video'da dağıtılmaktadır. Amazon Prime Video, Netflix ve Hulu gibi rakiplerini içeren Amazon'un dijital video akış hizmetidir.YouTube kanalı açıklaması:
Oh, merhaba... seni beklemiyorduk. Kızgın değiliz, sadece YouTube büyük bir yer ve Amazon Studios Hakkında sekmesinde bulunman onur verici. Kedi patilerini birbirine atmalarını veya o adamın kaykayından düşmesini izlemeye devam etmeden önce, size bizim hakkımızda biraz daha bilgi verelim.

Harika sinemanın keyfini çıkarmanız için hikayeleri büyük ekranda sizinle paylaşıyoruz. Arka sıradakilere bir daha söyleyelim... Amazon Studios, filmleri SİNEMALARDA gösterime sunar. Bu yüzden burada işin bittiğinde, filmlerimizden birini yakınınızdaki BİR SİNEMADA izleyin, bolca patlamış mısır ve şekerleme yiyin, ardından evinize gelin ve bir Amazon Studios orijinal filmini Prime Video'da izleyin. Çünkü sinemalarda gösterildikten sonra oraya giderler. Bu güzel bir döngüdür.
Amazon Studios, Amazon'un bir yan kuruluşu olan Amerikan televizyon ve film yapımcısı ve dağıtıcısıdır. Televizyon dizileri geliştirmeye ve filmleri dağıtmaya ve üretmeye odaklanmaktadır. Şirket, 2010 yılı sonlarında başlatılmıştır. İçerik, sinemalarda ve Amazon Prime Video'da dağıtılmaktadır. Amazon Prime Video, Netflix ve Hulu gibi rakiplerini iç ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
31 Ağustos 2016
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close