Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Youtube Kanalı
2015

AkademikLink

@akademiklink
Tüm Reklamları Kapat

Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi

Tanıtım Videosu

Kişiler

Detaylar YouTube Kanalı Facebook Twitter Daha Fazla Göster
Satın Al Patreon - Destek Ol
Bu Eseri Raporla
Furkan Arduç Eseri Ekleyen
50
Tavsiye Yaz
Tavsiyeler (5)
Alıntılar (0)
Gönderiler (3)
Tavsiye
Fatih Oğulcan Kaya
Tavsiye Eden
Videolarını izlerken eğlendiğim ve öğrendiğim çok güzel bir kanal. "Herkese merhabalar bir devlet üniversitesinde doçent olarak çalışıyorum" diyerek içeriklerine başlayan ve sonrasında sosyal bilimlerden bilgilere eğlenceli bir dille bahseden çok güzel bir YouTube kanalı. Behçet hocanın gülüşünden samimiyetini hissedebiliyorsunuz. :)
9
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
 • Paylaş
Tavsiye
Nisa Şahin
Nisa Şahin
7K UP
Tavsiye Eden
Hem çok faydalı hem de çok eğlenceli içerikler üreten bir kanal. Ülkenin kanayan yarası liyakatın üzerinde duran ve bunu sürekli dile getiren iyi bir kanal.
8
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
 • Paylaş
Tavsiye
Ali Aldı
Ali Aldı
77K UP
Tavsiye Eden
hocamın takipçisiyiz :D
7
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
 • Paylaş
Tavsiye
Zilan Bat
Tavsiye Eden
Ben bayılıyorum Osman Hoca'ya ya :)
Akademik hayat ile ilgili birçok soruya cevaplar bulabileceğiniz oldukça zevkli bir kanalı var sayın Behçet Hoca'mın. Birçok kez içinde bulunduğumuz vahim durumu yüzümüze vurup bizi üzse de yine de renkli yapısıyla insanı etkilemeyi başarıyor kendisi. Ayrıca kanalın gelirini de her ay düzenli olarak ihtiyaç sahibi kurumlara bağışlıyorlar.
7
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
 • Paylaş
Tavsiye
Efekan Remzi Bahar
Tavsiye Eden
Akademi konusunda akla takılan şeylerin çoğunun cevabının bulunabileceği bir yer
6
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
 • Paylaş
Daha Fazla Tavsiye Göster
AkademikLink
50
96.15% olumlu
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close