Tüm Reklamları Kapat
Deezer France
Fragmanı İzle

Deezer France

@DeezerFrance
Youtube Kanalı
2009
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Deezer, Ağustos 2007'de piyasaya sürülen Fransız bir dijital dağıtım platformudur ve müzik dinleme deneyimini mümkün kılan bir akış hizmetidir. Bu hizmet, 2022 yılı itibariyle 90 milyondan fazla şarkı içeren etiketlerle yapılan bir anlaşma sonucu, müzik ve podcast dinlemeyi sağlar. Deezer, kullanıcının müzik zevklerine göre yeni parçaları öneren Flow adlı algoritmasıyla içeriği editoryal hale getirir.

Hizmet, bilgisayar ve tablette sınırsız dinlemeye olanak tanıyan ücretsiz bir formül ve mobil cihazlarda da reklamsız, iyi kaliteli sınırsız dinleme sunan bir abonelik seçeneği sunmaktadır.

Deezer'ın başlıca rakipleri arasında Spotify, Apple Music, YouTube Music, Tidal, Amazon Music, Qobuz ve Napster yer alır.

18 Nisan 2022'de, Deezer SPAC I2PO ile birleşerek borsaya girmeyi hedeflemektedir. Bu işlem, Deezer'ın değerini 1,05 milyar avro düzeyinde değerlendirmeyi amaçlamaktadır.YouTube kanalı açıklaması:
Deezer Fransa'nın resmi kanalına hoş geldiniz! Deezer, 2007 yılında doğan ve tamamen HiFi kataloglu, şarkı sözü çevirisi, SongCatcher ve Flow özelliklerine sahip bir Fransız müzik yayın platformudur.

Bu kanalda, haftada birkaç kez sanatçılarınıza yakın olmak için oturumlar, canlı performanslar, röportajlar, belgeseller ve diğer birçok videoyu bulabilirsiniz. 🎵
Deezer, Ağustos 2007'de piyasaya sürülen Fransız bir dijital dağıtım platformudur ve müzik dinleme deneyimini mümkün kılan bir akış hizmetidir. Bu hizmet, 2022 yılı itibariyle 90 milyondan fazla şarkı içeren etiketlerle yapılan bir anlaşma sonucu, müzik ve podcast dinlemeyi sağlar. Deezer, kullanıcının müzik zevklerine göre yeni parçaları öneren Fl ... Daha fazla göster
Dili
Fransızca (français)
Orijinal Dili
Fransızca (français)
Yayınlanma Tarihi
06 Kasım 2009
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close