Dr. Mete Atatüre ile Evrim Ağacı Canlı Yayını (15 Nisan 2017, Saat 21:00)
Dr. Mete Atatüre ile Evrim Ağacı Canlı Yayını (15 Nisan 2017, Saat 21:00)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Okurlarımız her canlı yayında Mete Atatüre'yi yayında görmek istediklerini belirttiler, kendisiyle konuştuk, sağolsun bizi kırmadı. Onca işinin ve yoğunluğunun arasında Evrim Ağacı'nda Burak Çankaya ile canlı yayınımıza katılacak! :Kendisiyle kuantum fiziği, uluslararası bilim camiasındaki son gelişmeler, popüler bilim ve Türkiye'de bilim üzerine sohbet edeceğiz!

15 Nisan 2017 Cumartesi günü Türkiye Saati İle saat 21:00'de olacak yayınımızı bu bağlantıdan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=3aYXW1UBWFI

YouTube kanalımıza henüz abone olmadıysanız, buradan tek tıkla abone olmanızı rica ederiz: https://goo.gl/n8BnO6

Kendimizi ve yayın kalitemizi sürekli geliştirmek ve Türkiye'de en kaliteli şekilde bilim içeriği üretmek adına elimizden geleni yapıyoruz.

Bu tip etkinliklerimizi giderek profesyonelleştirmemiz için bize ufak da olsa maddi desteklerde bulunabilirsiniz: www.patreon.com/evrimagaci

Çok yakında, Mete hocamız ile olacak yayınımızda görüşmek üzere!

Bilimle, düşünceyle, aydınlıklar içinde kalın efendim. ;)

Not: Bu arada Mete hocamız, Cambridge Üniversitesi Fizik Bölümü'nde profesörlük yapmaktadır. Bilkent Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. Sonradan Boston Üniversitesi Kuantum Görüntüleme Laboratuvarı'na lisansüstü eğitimini yapmak üzere gitmiştir. Doktora sonrası eğitimini ETH Zürih'te Kuantum Fotonik Laboratuvarı'nda tamamlamıştır. Şimdi ise Cambridge Üniversitesi'nde Atomik, Mezoskopik ve Optik Fizik üzerine araştırmalarını sürdürmektedir.

Bir Bakışta Yaşayan ve Soyu Tükenmiş Akrabalarımıza Örnekler ve Taksonomik İlişkimiz

Matematik, Hayvanlardaki Desenlerin Oluşumunu Açıklayabilir Mi?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder