Gece Modu

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Okurlarımız her canlı yayında Mete Atatüre'yi yayında görmek istediklerini belirttiler, kendisiyle konuştuk, sağolsun bizi kırmadı. Onca işinin ve yoğunluğunun arasında Evrim Ağacı'nda Burak Çankaya ile canlı yayınımıza katılacak! :Kendisiyle kuantum fiziği, uluslararası bilim camiasındaki son gelişmeler, popüler bilim ve Türkiye'de bilim üzerine sohbet edeceğiz!

15 Nisan 2017 Cumartesi günü Türkiye Saati İle saat 21:00'de olacak yayınımızı bu bağlantıdan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=3aYXW1UBWFI

YouTube kanalımıza henüz abone olmadıysanız, buradan tek tıkla abone olmanızı rica ederiz: https://goo.gl/n8BnO6

Kendimizi ve yayın kalitemizi sürekli geliştirmek ve Türkiye'de en kaliteli şekilde bilim içeriği üretmek adına elimizden geleni yapıyoruz.

Bu tip etkinliklerimizi giderek profesyonelleştirmemiz için bize ufak da olsa maddi desteklerde bulunabilirsiniz: www.patreon.com/evrimagaci

Çok yakında, Mete hocamız ile olacak yayınımızda görüşmek üzere!

Bilimle, düşünceyle, aydınlıklar içinde kalın efendim. ;)

Not: Bu arada Mete hocamız, Cambridge Üniversitesi Fizik Bölümü'nde profesörlük yapmaktadır. Bilkent Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. Sonradan Boston Üniversitesi Kuantum Görüntüleme Laboratuvarı'na lisansüstü eğitimini yapmak üzere gitmiştir. Doktora sonrası eğitimini ETH Zürih'te Kuantum Fotonik Laboratuvarı'nda tamamlamıştır. Şimdi ise Cambridge Üniversitesi'nde Atomik, Mezoskopik ve Optik Fizik üzerine araştırmalarını sürdürmektedir.

Bu İçerik Size Ne Hissettirdi?
 • Muhteşem! 0
 • Tebrikler! 0
 • Bilim Budur! 0
 • Mmm... Çok sapyoseksüel! 0
 • Güldürdü 0
 • İnanılmaz 0
 • Umut Verici! 0
 • Merak Uyandırıcı! 0
 • Üzücü! 0
 • Grrr... *@$# 0
 • İğrenç! 0
 • Korkutucu! 0

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Çıktı Bilgisi: Bu sayfa, Evrim Ağacı yazdırma aracı kullanılarak 05/04/2020 17:43:12 tarihinde oluşturulmuştur. Evrim Ağacı'ndaki içeriklerin tamamı, birden fazla editör tarafından, durmaksızın elden geçirilmekte, güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Dolayısıyla bu çıktının alındığı tarihten sonra yapılan güncellemeleri görmek ve bu içeriğin en güncel halini okumak için lütfen şu adrese gidiniz: https://evrimagaci.org/s/5083

İçerik Kullanım İzinleri: Evrim Ağacı'ndaki yazılı içerikler orijinallerine hiçbir şekilde dokunulmadığı müddetçe izin alınmaksızın paylaşılabilir, kopyalanabilir, yapıştırılabilir, çoğaltılabilir, basılabilir, dağıtılabilir, yayılabilir, alıntılanabilir. Ancak bu içeriklerin hiçbiri izin alınmaksızın değiştirilemez ve değiştirilmiş halleri Evrim Ağacı'na aitmiş gibi sunulamaz. Benzer şekilde, içeriklerin hiçbiri, söz konusu içeriğin açıkça belirtilmiş yazarlarından ve Evrim Ağacı'ndan başkasına aitmiş gibi sunulamaz. Bu sayfa izin alınmaksızın düzenlenemez, Evrim Ağacı logosu, yazar/editör bilgileri ve içeriğin diğer kısımları izin alınmaksızın değiştirilemez veya kaldırılamaz.

Soru Sorun!
Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Her ne kadar doğanın bir türü yaratabilmesi için binlerce veya milyonlarca yıl gerekse de, insanın o türü yok etmesi için birkaç düzine yıl yeterlidir.”
Victor Scheffer
İnsan Zekasının Evrimi: Neden Sadece İnsanın Beyni Bu Kadar Evrimleşmiştir?
Geri Bildirim Gönder