Evrim Ağacı Logo Evrim Ağacı
Evrim Ağacı
Reklamı Kapat
Kapak Görseli
Ali Mert Turaçlar
Üye 1. Nesil Yazar

Ali Mert Turaçlar

3 ay önce üye oldu
1 Takipçi
|
3,655 Uyum Puanı
|
3 Soru & Cevap Teşekkür
Profili Paylaş
Kitap önerilerinden başlayabiliriz. Carl Sagan - Kozmoz Stephen Hawking - Zamanın Kısa Tarihi Stephen Hawking - Büyük Sorulara Kısa YanıtlarStephen Hawking - Kara Delikler Selçuk Topal - Kaostan Kozmosa...
108 görüntülenme
Azim Aracı'nın Mars için 4 ana görevi var:Yaşanılabilirliği araştırmak: Geçmişte mikrobiyal yaşamı desteklemiş olabilecek çevreleri tanımlamak.Biyoimza araştırmak: Tanımlanan çevrelerde mikrobiyal yaşama...
Nötrinolar, temel parçacıklardan bir tanesi. Tıpkı elektron, proton gibi.Nötrinoların elektron veya protonlardan farklı olmasının en büyük sebebi "nötr" olmaları. Bildiğimiz gibi elektron, negatif yüklü,...
Öncelikle Amerika'dan başlayalım; Amerika, İngiltere kolonisi olarak hayatına başladığı için İngiltere'nin kullandığı sistemi direkt olarak almıştır, bu da İmparatorluk Birimleri Sistemi'dir. Bunun daha...
155 görüntülenme
Burada km/h olarak gösterilen birimimizden yola çıkabiliriz. km/h yani kilometre/saat : bir saatte, kilometre cinsinden alınan yol olarak tanımlanabilir. Bizim süratimiz saate 25 kilometredir. O zaman...

Bu kullanıcının toplam 5 cevabı var

Reklamı Kapat
Soru Sor
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Dünyanın en büyük problemi, aptallar ve fanatiklerin kendilerinden çok emin olması; bilgelerin ise fazlasıyla şüphe ile dolu olmasıdır.”
Bertrand Russell
Geri Bildirim Gönder
Reklamsız Deneyim

Evrim Ağacı'nın çalışmalarına Kreosus, Patreon veya YouTube üzerinden maddi destekte bulunarak hem Türkiye'de bilim anlatıcılığının gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz, hem de site ve uygulamamızı reklamsız olarak deneyimleyebilirsiniz. Reklamsız deneyim, Evrim Ağacı'nda çeşitli kısımlarda gösterilen Google reklamlarını ve destek çağrılarını görmediğiniz, daha temiz bir site deneyimi sunmaktadır.

Kreosus

Kreosus'ta her 10₺'lik destek, 1 aylık reklamsız deneyime karşılık geliyor. Bu sayede, tek seferlik destekçilerimiz de, aylık destekçilerimiz de toplam destekleriyle doğru orantılı bir süre boyunca reklamsız deneyim elde edebiliyorlar.

Kreosus destekçilerimizin reklamsız deneyimi, destek olmaya başladıkları anda devreye girmektedir ve ek bir işleme gerek yoktur.

Patreon

Patreon destekçilerimiz, destek miktarından bağımsız olarak, Evrim Ağacı'na destek oldukları süre boyunca reklamsız deneyime erişmeyi sürdürebiliyorlar.

Patreon destekçilerimizin Patreon ile ilişkili e-posta hesapları, Evrim Ağacı'ndaki üyelik e-postaları ile birebir aynı olmalıdır. Patreon destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi 24 saat alabilmektedir.

YouTube

YouTube destekçilerimizin hepsi otomatik olarak reklamsız deneyime şimdilik erişemiyorlar ve şu anda, YouTube üzerinden her destek seviyesine reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. YouTube Destek Sistemi üzerinde sunulan farklı seviyelerin açıklamalarını okuyarak, hangi ayrıcalıklara erişebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer seçtiğiniz seviye reklamsız deneyim ayrıcalığı sunuyorsa, destek olduktan sonra YouTube tarafından gösterilecek olan bağlantıdaki formu doldurarak reklamsız deneyime erişebilirsiniz. YouTube destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi, formu doldurduktan sonra 24-72 saat alabilmektedir.

Diğer Platformlar

Bu 3 platform haricinde destek olan destekçilerimize ne yazık ki reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. Destekleriniz sayesinde sistemlerimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz ve umuyoruz bu ayrıcalıkları zamanla genişletebileceğiz.

Giriş yapmayı unutmayın!

Reklamsız deneyim için, maddi desteğiniz ile ilişkilendirilmiş olan Evrim Ağacı hesabınıza üye girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadığınız takdirde reklamları görmeye devam edeceksinizdir.

Destek Ol
Takipçi UP İçerik Soru Cevap

Devamını Oku