Kapak Görseli
Hakkımda
École Polytechnique Fédérale de Lausanne'da (EPFL) Robotik ve Yapay Zeka konularında lisansüstü çalışmalarını yürütmektedir. ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2014'ten beri Evrim Ağacı ile çalışmaktadır. Yazarlık ve çeviri faaliyetlerinin yanı sıra, ODTÜ Biyoloji ve Genetik Topluluğu'nun düzenlediği Aykut Kence Evrim Konferanslarına görevli, Evrim Ağacı ODTÜ ayağının düzenlediği Türkiye Evrimle Tanışıyor etkinlikleri ve kampüs seminerlerine organizatör ve konuşmacı olarak katkıda bulunmuştur. Evrim mekanizmaları, evrimsel süreçleri açıklayan matematiksel modeller, insan evrimi ve evrimsel psikoloji konularına özellikle ilgilidir.
Coğrafi Bilgiler
Kişisel Bilgiler
Sosyal Ağ Hesapları
Eğitim ve İş Bilgileri
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Evrimi tartışmaya gerek yoktur: Bir şempanzenin gözlerinin içine baktığınızda; düşünen, mantığı olan bir kişiliğin size baktığını görürsünüz.”
Jane Goodall
Geri Bildirim Gönder