Hakkımda
Evrim Ağacı'nın isim babası ve kurucularından biridir. Evrim Ağacı'nın yeni üyelerinin evrimi kavramasını sağlamak ve sanal ortamdaki yazı içeriklerini denetlemekle (bu işi çok aksatıyor) sorumludur. Lisansını ODTÜ Biyoloji Bölümü'nde tamamlamıştır. Yüksek lisansını da aynı bölümde, "Türkiye’deki Üç Bal Arısı Alt Türü Arasında Öğrenme Başarısı Ve İlişkili Davranış Farkları" konulu tezi ile tamamlamak üzeredir. Yüksek lisansı sırasında tez çalışmalarının yanı sıra nörobiyoloji ve evrimsel biyoloji üzerine olan farklı araştırmalar içerisinde emek vermiştir. Doktorasını ise ODTÜ Sağlık Bilişimi Bölümü, Nörobilim dalında sürdürecektir. Sanata büyük ilgi duymaktadır. Yıllarca resim dersleri almıştır ve sıradanlıktan resim yaparak kaçmaya çalışmaktadır. Bilim eğitimine devam ederken açıktan İÜ Kültürel Miras ve Turizm Bölümü'nde önlisansını tamamlayarak sanat ve kültür konularına duyduğu özlemi bastırmaya çalışmıştır.
Coğrafi Bilgiler
Sosyal Ağ Hesapları
Eğitim ve İş Bilgileri

Bu kullanıcının toplam 10 içeriği var

  • Anasayfa
  • Gece Modu

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim