Evrim Ağacı UP Sıralaması

UP Sıralaması

Uyum Puanı, Evrim Ağacı'nın oyunlaştırma projesinin bir ürünü olarak, "evrimsel uyum başarısı" kavramından doğmuş bir puanlama sistemidir. Bu sistemin amacı, kişilerin Evrim Ağacı'na ve Türkiye'deki bilim anlatıcılığı çabalarına katkılarını mümkün olduğunca nicel (kantitatif) olarak, zamana bağlı bir biçimde ölçmektir. Evrim Ağacı, Türkiye'deki tüm bilimseverlerin katkı sağlayıp, seslerini diğer bilimseverlere duyurabilecekleri bir projedir. Bu nedenle, platformumuzu kullanarak ülkemizdeki bilimsel aydınlanma çabalarına güç katanlara yönelik minnetimizin bir göstergesi olarak, katkı sağlayan her bir kişinin emekleri, bu proje kapsamında kayıt altında tutulmaktadır.Uyum Puanı ve ölçüm metrikleri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Her şey hareket eder ve hiçbir şey sabit değildir.”
Heraclitus
Geri Bildirim Gönder