Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat

Seslendirmek İçin Ayrılan Yazılar

Bu liste, halihazırda seslendirilmekte olan içerikleri barındırmaktadır. Listenin amacı, birden fazla seslendirmenin aynı içerikleri seslendirmesinin önüne geçmektir. Bu listeyi kullanabilmek için, halihazırda yayına girmiş en az 1 adet seslendirmeniz olması gerekmektedir. Eğer bu ilk seslendirmeniz ise, buraya tıklayarak Seslendirme Gönderim Formu'nu doldurunuz.

Bir içeriği ayırmak için, seslendirmek istediğiniz içeriğe giderek "Seslendirmek İçin Ayır" tuşuna basabilirsiniz. Unutmayın: Bir kişi, aynı anda en fazla 7 içeriği seslendirme amacıyla ayırabilmektedir ve ayrılan tüm içeriklerin süresi paralel olarak işlemektedir. Listedeki içerikler, seslendirmen (veya seslendirmen adayı) tarafından ayrıldıktan sonra 7 gün süreyle bir başkası tarafından alınamaz. Bu süre zarfında seslendirme tamamlanırsa, içerik seslendirmesiyle birlikte güncellenir. Eğer bu süre zarfında seslendirme tamamlanmazsa, 7 günün sonunda içerik boşa çıkar ve bir başkası tarafından (veya aynı seslendirmen tarafından) alınabilir.

Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close