Gece Modu

Bu yazı, Evrim Ağacı'na ait, özgün bir içeriktir. Konu akışı, anlatım ve detaylar, Evrim Ağacı yazarı/yazarları tarafından hazırlanmış ve/veya derlenmiştir. Bu içerik için kullanılan kaynaklar, yazının sonunda gösterilmiştir. Bu içerik, diğer tüm içeriklerimiz gibi, İçerik Kullanım İzinleri'ne tabidir.

Kozmik Anafor tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan "Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali", 26-29 Temmuz 2019 tarihleri arasında Olimpos/Antalya'da düzenlenecek.

Kozmik Anafor tarafından açıklanan festival programı hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz. Festival hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Şenliği Afişi
4. Olimpos Gökyüzü ve Bilim Şenliği Afişi
Kozmik Anafor

Festivale Evrim Ağacı olarak biz, Bilimfili, Açık Bilim, BNGL, Kuark Bilim Topluluğu, Hypatia Bilim, Feza Gezginleri ve Gelecek Bilimde gibi popüler bilim oluşumları ile Meade Teleskopları Türkiye Dağıtıcısı Astromed ve Celestron Teleskopları Türkiye Dağıtıcısı Eyüboğlu gibi firmalar destek oluyor.

Bu yıl için belirlenen etkinlik t-shirtü
Bu yıl için belirlenen etkinlik t-shirtü
Kozmik Anafor

Ayrıca etkinliğe Prof. Dr. Osman Demircan, Prof. Dr. A. Talat Saygaç, Prof. Dr. M. Emin Özel, Dr. Tevfik Uyar, Dr. Massimiliano De Pasquale, Kemal Cihat Toprakçı, amatör astronom Zafer Emecan, Metin Altundemir, Alper Takçı, Hilal Bulut, Ufuk Gökçek, Ahmet Kahraman, Taylan Kasar sunumlarıyla katkı sağlayacak. Evrim Ağacı'nı temsilen yazarlarımızdan Berkay Atalas etkinlikte bir sunum yapacak.

Bunun haricinde etkinlikte atölyeler, öğrenci toplulukları, ödüllü yarışmalar da yer alacak.

Etkinliğin 2017 yılına ait kısa bir tanıtım videosu ise şöyle:

Bu yılki etkinlik için TRT Haber ile yapılan röportajı ise buradan izleyebilirsiniz:

Olimpos'ta görüşmek üzere!

Bu İçerik Size Ne Hissettirdi?
 • Muhteşem! 4
 • Tebrikler! 1
 • Bilim Budur! 1
 • Mmm... Çok sapyoseksüel! 1
 • Güldürdü 0
 • İnanılmaz 0
 • Umut Verici! 1
 • Merak Uyandırıcı! 0
 • Üzücü! 0
 • Grrr... *@$# 1
 • İğrenç! 0
 • Korkutucu! 0
Kaynaklar ve İleri Okuma
 • Z. Emecan. Olimpos Gökyüzü Ve Bilim Festivali 2018 Etkinlik Programı Açıklandı. (2019, Mayıs 29). Alındığı Tarih: 29 Mayıs 2019. Alındığı Yer: Kozmik Anafor | Arşiv Bağlantısı

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Çıktı Bilgisi: Bu sayfa, Evrim Ağacı yazdırma aracı kullanılarak 09/04/2020 13:07:24 tarihinde oluşturulmuştur. Evrim Ağacı'ndaki içeriklerin tamamı, birden fazla editör tarafından, durmaksızın elden geçirilmekte, güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Dolayısıyla bu çıktının alındığı tarihten sonra yapılan güncellemeleri görmek ve bu içeriğin en güncel halini okumak için lütfen şu adrese gidiniz: https://evrimagaci.org/s/7263

İçerik Kullanım İzinleri: Evrim Ağacı'ndaki yazılı içerikler orijinallerine hiçbir şekilde dokunulmadığı müddetçe izin alınmaksızın paylaşılabilir, kopyalanabilir, yapıştırılabilir, çoğaltılabilir, basılabilir, dağıtılabilir, yayılabilir, alıntılanabilir. Ancak bu içeriklerin hiçbiri izin alınmaksızın değiştirilemez ve değiştirilmiş halleri Evrim Ağacı'na aitmiş gibi sunulamaz. Benzer şekilde, içeriklerin hiçbiri, söz konusu içeriğin açıkça belirtilmiş yazarlarından ve Evrim Ağacı'ndan başkasına aitmiş gibi sunulamaz. Bu sayfa izin alınmaksızın düzenlenemez, Evrim Ağacı logosu, yazar/editör bilgileri ve içeriğin diğer kısımları izin alınmaksızın değiştirilemez veya kaldırılamaz.

Soru Sorun!
Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Rasyonellikte keyif, zihinsel berraklıkta mutluluk vardır. Özgür düşünce heyecan verici ve tatmin edicidir. Zihinsel sağlık için olmazsa olmazdır.”
Dan Barker
İnsan Zekasının Evrimi: Neden Sadece İnsanın Beyni Bu Kadar Evrimleşmiştir?
Geri Bildirim Gönder