Tüm Reklamları Kapat
Sean Carruthers

Sean Carruthers

Sean Carruthers neredeyse yirmi yıldır teknoloji hakkında yazıyor, podcast yapıyor ve yayın yapıyor. Sean, G4TechTV'deki The Lab With Leo Laporte, Gadgets and Gizmos, Torrent ve Call For Help programlarının içerik yapımcısıydı. Aynı zamanda video podcasting dünyasının ilk öncülerinden biriydi; burada uzun süredir devam eden teknoloji programı Lab Rats'ın ortak yaratıcısı, ortak sunucusu ve editörlüğünü yaptı. The Computer Paper ve HUB: Digital Living dergisinde Test Laboratuvarı Editörü olarak görev yaptı ve burada her zaman en yeni teknolojiler konusunda kaşlarını çattı. Yazıları The Globe and Mail, Village Voice, allmusic.com, ITWorld Canada ve diğer çeşitli teknoloji ve müzik yayınlarında yer aldı. Ayrıca CBC Radyo'nun Spark programı da dahil olmak üzere çeşitli yayın organları için ses ve video içerikleri üretti. Şu anda Sean, The Canadian Press'in PageMasters bölümünün özel video bölümünün yöneticisidir ve burada yaklaşık on bin videonun prodüksiyonunu denetlemiştir. Sean Turing testine girmedi ama bildiğiniz kadarıyla kendisinin farkında.
Doğum Adı
Eklenmedi. Ekle
Takma Adı
Eklenmedi. Ekle
Boyu
Eklenmedi. Ekle
Doğum Tarihi
Eklenmedi. Ekle
Doğum Yeri
Linkler
Düzenleme Talebi Oluştur
Eserler (1)
Alıntılar (0)
Daha Fazla Eser Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close