Tüm Reklamları Kapat
Kay Svela Walker

Kay Svela Walker

Kay Walker, hayat korsanlığı dünyasında yükselen bir yıldızdır. İnsanlara beyinlerinin tüm potansiyeline erişmek ve onları sıradan kılan biyolojik sınırlamaların üstesinden gelmek için kullanabilecekleri, nöroplastisite egzersizleri, duygusal araçlar ve yaşamı genişletme taktikleri gibi invaziv olmayan araçları öğretiyor. Hayatın her alanında süper performans sergileyen kişiler olmak için kullanabilecekleri somut araçları öğrenmek isteyen bireylere yönelik özel bir kulüp olan AwesomeLifeClub.com'un yaratıcısıdır. Walker, ruh sağlığı alanındaki savunuculuk çalışmalarıyla tanınıyor. Depression.zone kaynak sitesini yönetiyor ve Super You'nun yanı sıra, ağır depresyondan muzdarip insanlara yardımcı olan iki kitabı var. Kendinizi Öldürmeden Önce Bunu Okuyun ve Şimdi Daha İyi Hissedin. Aynı zamanda ortak yazar Andy Walker'ın karısıdır. Ve bu, ikilinin birlikte çalıştığı ilk proje değil. Cyberwalker Digital (Tampa, FL merkezli) adında bir dijital pazarlama ajansı işletiyorlar; burada işletmelere ve girişimcilere, işletmeleri için web üzerinde stratejik pazarlama ve satış yapma konusunda rehberlik ediyorlar. Walker, dijital pazarlama konusunda oldukça bilgili olmasına rağmen, üç yazar arasında en az "teknisyen" olanıdır. Super You'nun ana akım okuyucu kitlesine yönelik bir kitap haline getirilmesine yardımcı oldu. Sadece bu da değil, kitapta ele alınan estetik cerrahi, tasarlanmış bebekler gibi konulara kadın bakış açısını da getiriyor ve sinir bilimi bölümünün (İnsan Bilgisayarı) başrolünü üstleniyor.
Doğum Adı
Eklenmedi. Ekle
Takma Adı
Eklenmedi. Ekle
Boyu
Eklenmedi. Ekle
Doğum Tarihi
Eklenmedi. Ekle
Doğum Yeri
Linkler
Düzenleme Talebi Oluştur
Eserler (1)
Alıntılar (0)
Daha Fazla Eser Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close