Kendime, bugüne, sizlere not:
Ben biyoloji öğrencisiyim, ilk dönemimi bitirdim. Yazın birinci sınıfımı bitirdiğimde tüm yaz, her hafta araştırma yapıp, makaleler okuyup hafta sonu burada paylaşımlar yapacağım. Hem kendime hem de bilimseverlere faydalı olmak adına. Bir de kendimi daha çok seveceğim, bunu okuyan her kimse sen de kendini sev ve önce kendine faydalı ol. Bu bencillik değil, hayata bir kere geliyoruz.